Povezane vesti
Panić: Vučić misli da je on država, to je za lečenje
Nova 30.12.2020
Rade Panić je u svojstvu građanina podneo tužbu protiv predsednika Srbije Aleksandra Vučića zbog, kako je naveo, povrede ugleda i časti. Doktor je izjavio da tužba koju je podneo jeste ozbiljna, ali ne preti kaznom zatvora, te da zbog toga predsednik… »
Panić: Vučić misli da je on sam država i da ja „rušim“ njega
Danas 30.12.2020
Predsednik Sindikata lekara i farmaceuta Srbije I pored tužbe koju je protiv njega podneo predsednik Sindikata lekara i farmaceuta Rade Panić, predsednik Srbije Aleksandar Vučić je nastavio po starom, ponovivši da jedino čime se doktor Panić bavi „jeste… »
Panić: Vučić misli da je on država, moja tužba test za pravosuđe
Beta 30.12.2020
Predsednik Sindikata lekara i farmaceuta Srbije Rade Panić, koji je podneo tužbu protiv predsednika države Aleksandra Vučića za povredu ugleda i časti, izjavio je da je to test za nezavisnost našeg sudstva, koje će pokazati da li ima snage da prema… »
Vesti dana »

Poruka sa komemorativnog skupa: "Ekspo je kruna koruptivne aktuelne vlasti, najveća obmana srpskog naroda"
N1 Info pre 25 minutajoš 240 povezanih

Pravosnažna presuda Miloradu Dodiku i političke reakcije u BiH i regionu
Naslovi.ai pre 45 minutajoš 95 povezanih

Dačić: Ključan doprinos policije u očuvanju građanskog mira, LRAD uređaji vraćeni u magacine
RTS pre 6 satijoš 26 povezanih