Povezane vesti

Predrag Kon i teorije zavere

Predrag Kon i teorije zavere

Vesti online 30.12.2020
Epidemiolog dr Predrag Kon komentarisao “teorije zavere” koje se masovno šire internetom, a među kojima i onu da se vakcinacijom ljudi čipuju. Član Kriznog štaba je rekao da to nije tačno i da čip ne može da se ubacuje kroz tečnost. – Bar… »
Šta da radimo, doktore? Kon u jutarnjem otkrio da ga ne pitaju samo za koronu, juče su ga pitali i za ovo?!

Šta da radimo, doktore? Kon u jutarnjem otkrio da ga ne pitaju samo za koronu, juče su ga pitali i za ovo?!

Kurir 30.12.2020
BEOGRAD - Epidemiolog dr Predrag Kon jutros je u jutarnjem programu otkrio da korona nije jedino za šta mu traže savet. - Šta da radimo, doktore? Upitali su me... - rekao je dr Kon otkrivši da su ga juče, u trenutku kada se u Srbiji osetio jak… »
Dr Kon o teorijama zavere: Čip ne može da se ubacuje kroz tečnost! Dovikuju mi iz kola da sam lažov

Dr Kon o teorijama zavere: Čip ne može da se ubacuje kroz tečnost! Dovikuju mi iz kola da sam lažov

Kurir 30.12.2020
Još uvek imamo vanrednu situaciju, kaže epidemiolog i član Kriznog štaba za borbu protiv korone Predrag Kon i dodaje da se situacija poboljšava, da se smiruje broj prijema u bolnice i povećava broj otpusta. On je naglasio da je i dalje veliki broj… »
Kon: Situacija i dalje vanredna, ako se opustimo - pogoršanje

Kon: Situacija i dalje vanredna, ako se opustimo - pogoršanje

Glas Zapadne Srbije 30.12.2020
Situacija sa korona virusom i dalje je vanredna, bez obzira što brojke pokazuju ublažavanje, tako da je moguće da dođe do pogoršanja, ako se baš opustimo za vreme novogodišnjih praznika, izjavio je epidemiolog Predrag Kon. On je rekao da su bolnice… »

Vesti dana »