Povezane vesti

Velike sume su u pitanju: Jana progovorila o bakšišu na slavljima, ona i Đani su najtraženiji pevači!

Velike sume su u pitanju: Jana progovorila o bakšišu na slavljima, ona i Đani su najtraženiji pevači!

Mondo 30.12.2020
Objasnila je i kako se raspoređuje zarađeni bakšiš. Objasnila je i kako se raspoređuje zarađeni bakšiš. Pevačica Jana Todorović nedavno je iznenadila sve novim izgledom, a do sada je uspela da smrša trinaest kilograma. Jedna je od… »
Ja sam jedna od najtraženijih pevačica! Jana progovorila o bakšišu koji zarađuje na nastupima: Velike su sume u pitanju!

Ja sam jedna od najtraženijih pevačica! Jana progovorila o bakšišu koji zarađuje na nastupima: Velike su sume u pitanju!

Kurir 30.12.2020
Folk pevačica Jana Todorović već godinama traje na nebu, a sada je otkrila da joj imponuju priče kako je dobro plaćena, kao i da joj poziva za nastupe nikada ne manjka: - Mene raduje ta priča, jer sam već toliko godina na estradi. Pored mene… »
"Mama je ostavila posao zbog mene": Aleksandra Prijović otkrila nepoznate detalje i progovorila o proširenju porodice:"Volela…

"Mama je ostavila posao zbog mene": Aleksandra Prijović otkrila nepoznate detalje i progovorila o proširenju porodice:"Volela…

Blic 30.12.2020
Pevačica Aleksandra Prijović je iskreno govorila o planovima za budućnost i priznala da je, uprkos pandemiji korona virusa, prethodna godina bila najlepša za nju jer je mogla dosta vremena da provede sa svojim naslednikom. "Meni je ova godina bila… »

Vesti dana »