Povezane vesti
Kakvo nas vreme čeka za Novu godinu?
RTK 30.12.2020
Poslednjeg dana u 2020. godini u većem delu Srbije biće pretežno oblačno, mestimično s kišom i lokalnim pljuskovima, na visokim planinama sa snegom, dok se u novogodišnjoj noći u većini krajeva očekuje razvedravanje. Od sredine dana u centralnim i južnim… »
Poslednji dan 2020. tmuran i mokar, u novogodišnjoj noći suvo i oko 2 stepena
Radio 021 30.12.2020
U Novom Sadu u četvrtak, poslednjeg dana 2020. godine, biće oblačno i hladnije sa kišom. Duvaće slab do umeren južni vetar, tokom dana u skretanju na jugozapadni, zapadni i severozapadni. Minimalna temperatura 5°C, maksimalna dnevna 7°C. U toku večeri… »
Danas oblačno, kišovito i toplo - sutra pad temeperature
Glas Zapadne Srbije 30.12.2020
Danas u našoj zemlji pretežno oblačno i toplo vreme, mestimično kiša, sneg u višim planinskim predelima. Više padavina očekuje se na jugozapadu zemlje. Vetar slab i umeren, u planinskim predelima i u košavskom području jak, južni i jugoistočni, tokom… »
Vesti dana »
Prognoza za subotu, 27. decembar: Jutro hladno, pre podne oblačno, popodne razvedravanje
Beta pre 6 satijoš 24 povezane
Đoan Penjaroja se oglasio dan nakon debakla u Areni! Osvrnuo se na katastrofu protiv Makabija, pa poslao jasnu poruku!
Kurir pre 2 satajoš 52 povezane






