Povezane vesti

Žena od sultana neprepoznatljiva nakon što ju je dečko pretukao! Tijana napravila veliku promenu, više ne izgleda ovako…

Žena od sultana neprepoznatljiva nakon što ju je dečko pretukao! Tijana napravila veliku promenu, više ne izgleda ovako…

Kurir 30.12.2020
Pevačica Tijana Milentijević, poznatija kao Žena od sultana nedavno je prijavila bivšeg dečka da ju je pretukao. Naime, Tijana je navela da je M.K. koji je, inače, bubnjar u njenom bendu nasrnuo na nju u alkoholisanom stanju i da ju je nekoliko puta… »
Maltretirao me je ceo dan, udarao više puta! Žena od sultana otkrila nove detalje drame, a za ovo kaže da je bio vrhunac…

Maltretirao me je ceo dan, udarao više puta! Žena od sultana otkrila nove detalje drame, a za ovo kaže da je bio vrhunac…

Kurir 30.12.2020
Pevačica Tijana Milentijević nedavno se našla u žiži interesovanja kada je prijavila svog dečka da ju je pretukao. Ona se sada prisetila nemilog događaja i otkrila sve detalje drame. - Ni sada ne znam zašto je to uradio... Prosto ne mogu da… »
"Maltretirao me ceo dan": Žena od sultana otkrila nove detalje incidenta sa dečkom: "Udarao me više puta, ovo je bio vrhunac…

"Maltretirao me ceo dan": Žena od sultana otkrila nove detalje incidenta sa dečkom: "Udarao me više puta, ovo je bio vrhunac…

Blic 30.12.2020
Pevačica Tijana Milentijević nedavno je prijavila svog dečka da ju je pretukao, a sada je otkrila sve detalje nemilog događaja. - Ni sada ne znam zašto je to uradio... Prosto ne mogu da verujem da je digao ruku na mene. Zabavljali smo se godinu dana… »

Vesti dana »