Povezane vesti

''Zvezdo, uzmi Nigerijca, nećeš pogrešiti!''

''Zvezdo, uzmi Nigerijca, nećeš pogrešiti!''

Sportske.net 30.12.2020
Zvezda bi njega, a on joj preporučuje drugog igrača. Crvena zvezda je već obavila dva važna posla u zimskom prelaznom roku, krilne pozicije pojačala je Bakajokom i Srnićem, a sada je prioritet angažovanje još jednog levog beka. Prema dostupnim… »
Reprezentativac bih neće na marakanu: Zvezdi preporučio igrača - ako ga dovedete nećete pogrešiti!

Reprezentativac bih neće na marakanu: Zvezdi preporučio igrača - ako ga dovedete nećete pogrešiti!

Večernje novosti 30.12.2020
REPREZENTATIVAC Bosne i Hercegovine i levi bek Bate Borisova, Bojan Nastić odbacio je mogućnost da bi ove zime mogao da pojača Crvenu zvezdu. Nekadašnji fudbaler Vojvodine i reprezentativac Srbije do 21 godine poručio je za "Glas sprkse" da nije… »
"Neću ja u zvezdu, ali imam igrača za vas...": Crveno-beli poslušajte, bek BATE Borisova ima ideju!

"Neću ja u zvezdu, ali imam igrača za vas...": Crveno-beli poslušajte, bek BATE Borisova ima ideju!

Mondo 30.12.2020
Nekadašnji fudbaler Vojvodine Bojan Nastić prokomentarisao je interesovanje Crvene zvezde nakon odličnih igara za BATE Borisov. Nekadašnji fudbaler Vojvodine Bojan Nastić prokomentarisao je interesovanje Crvene zvezde nakon odličnih igara za BATE… »

Vesti dana »