Povezane vesti

Istina o Kosovu se probija u Italiji: Trgovina ljudima, organima, drogom i najekstremniji islam, a vlada ne čini ništa

Istina o Kosovu se probija u Italiji: Trgovina ljudima, organima, drogom i najekstremniji islam, a vlada ne čini ništa

Kurir 30.12.2020
KOSOVSKA MITROVICA - Odbornik italijanske Lige za Milano i humanitarac Stefano Pavezi rekao je povodom upozorenja italijanskog tužioca za maloletnike u Trstu Leonarda Tamborinija da je krajnje vreme da se reši problem trgovine decom sa Kosova, da i on… »
Tači i Haradinaj će biti osuđeni za zločine! "Zaustavite kriminalce za tzv. Kosova"

Tači i Haradinaj će biti osuđeni za zločine! "Zaustavite kriminalce za tzv. Kosova"

Pravda 30.12.2020
Odbornik italijanske Lige za Milano i humanitarac Stefano Pavezi reagujući na upozorenja italijanskog tužioca za maloletnike u Trstu Leonarda Tamborinija da je krajnje vreme da se reši problem trgovine decom sa tzv. Kosova, kaže da i on sam godinama… »
Bivši tzv. Kosovski funkcioner, spreman da svedoči! Tači i Veselji biće osuđeni u Sudu za OVK! Naručili su moje ubistvo!

Bivši tzv. Kosovski funkcioner, spreman da svedoči! Tači i Veselji biće osuđeni u Sudu za OVK! Naručili su moje ubistvo!

Pravda 30.12.2020
Hašim Tači i Kadri Veselji, bivši tzv. predsednik Kosova i šef prištinskog parlamenta, biće sasvim sigurno osuđeni pred Sudom za OVK za ratne zločine! Ovo kaže Adem Saljihaj, jedan od osnivača Demokratskog saveza Kosova i nekadašnji 'zamenik… »

Vesti dana »