Povezane vesti

Kao brat Milo: Vučića neki zli ljudi prisluškuju

Kao brat Milo: Vučića neki zli ljudi prisluškuju

Pravda 31.12.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić za kraj Stare godine izjavio je da ima dokaze da je prisluškivan, da to traje godinu i po dana, da je to državni udar kao i da zna ko to radi, a nadležni organi će utvrditi da li su ti ljudi povezani sa strancima… »
Vučić i ovu godinu završio državnim udarom i prisluškivanjem!

Vučić i ovu godinu završio državnim udarom i prisluškivanjem!

Pravda 31.12.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je bio prisluškivan, "da su to radili domaći, a nadležni organi će utvrditi da li su povezani sa strancima", napominjući da je prisluškivanje predsednika države direktan pokušaj državnog… »
Vučić: Bio sam prisluškivan, a to je direktan pokušaj državnog udara

Vučić: Bio sam prisluškivan, a to je direktan pokušaj državnog udara

Danas 31.12.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je kako zna da je bio prisluškivan, „da su radili domaći, a nadležni organi će utvrditi da li su povezani sa strancima“, napominjući da je prisluškivanje predsednika države direktan pokušaj… »
Vučić: Imam dokaze da sam prisluškivan, mislim da znam ko stoji iza toga

Vučić: Imam dokaze da sam prisluškivan, mislim da znam ko stoji iza toga

Glas Zaječara 31.12.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da ima dokaze da je priskuškivan i da to traje godinu i po dana. On je za Kurir istakao da ne zna direktno imena ljudi koji su ga slušali, ali da misli da zna ko stoji iza toga. „Za to da sam… »
Vučić: Bio sam prisluškivan, to je pokušaj državnog udara

Vučić: Bio sam prisluškivan, to je pokušaj državnog udara

N1 Info 31.12.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je kako zna da je bio prisluškivan, "da su radili domaći, a nadležni organi će utvrditi da li su povezani sa strancima", napominjući da je prisluškivanje predsednika države direktan pokušaj državnog… »
Vučić i ovu godinu završio državnim udarom i prisluškivanjem

Vučić i ovu godinu završio državnim udarom i prisluškivanjem

Nova 31.12.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je bio prisluškivan, "da su to radili domaći, a nadležni organi će utvrditi da li su povezani sa strancima", napominjući da je prisluškivanje predsednika države direktan pokušaj državnog… »

Vesti dana »