Povezane vesti

"Bio sam dete rastavljenih roditelja, živeli smo preskromno" Dino Merlin o siromaštvu, supruzi sa kojom je od 17. godine i…

"Bio sam dete rastavljenih roditelja, živeli smo preskromno" Dino Merlin o siromaštvu, supruzi sa kojom je od 17. godine i…

Blic 31.12.2020
Dino Merlin prisetio se kako su izgledali praznici tokom njegovog detinjstva, dotakao se ljubavi sa suprugom Amelom, kako je sačuvao decu od estradnih dešavanja. - Nova godina mi nije bila prevelik spektakl, bio sam radničko dete, dete rastavljenih… »
Dino Merlin o teškom detinjstvu: Nismo slavili Novu godinu, jelke sam gledao na komšijskim prozorima

Dino Merlin o teškom detinjstvu: Nismo slavili Novu godinu, jelke sam gledao na komšijskim prozorima

Mondo 31.12.2020
Pevač koji rasproda svaki koncert u prestonici o prošlosti i očekivanjima u 2021. godini. Pevač koji rasproda svaki koncert u prestonici o prošlosti i očekivanjima u 2021. godini Sarajevski kantautor Dino Merlin, vredno je ove godine radio na novim… »
Okićene jelke bile su na komšijskim prozorima, a na mojima uzdasi: Dinu Merlinu je praznična atmosfera bila preveliki…

Okićene jelke bile su na komšijskim prozorima, a na mojima uzdasi: Dinu Merlinu je praznična atmosfera bila preveliki…

Kurir 31.12.2020
Dino Merlin život je posvetio porodici, muzici i svojoj publici. Sarajevski kantautor i dalje je pun elana, stvara nove pesme, a dve će premijerno predstaviti u novogodišnjoj noći na onajn koncertu. Pop zvezda bivše Jugoslavije, u ekskluzivnom… »

Vesti dana »