Povezane vesti

Terzić: Savićeviću je pametnije da ućuti

Terzić: Savićeviću je pametnije da ućuti

Dnevnik 31.12.2020
BEOGRAD: Dejan Savićević kao vanserijski igrač zaslužuje respekt, ali kao čovek i kao predsednik Fudbalskog saveza Crne Gore sada je dupla nula, izjavio je danas generalni direktor Crvene zvezde Zvezdan Terzić. Terzić je pre nekoliko nedelja javno… »
Terzić odgovorio Savićeviću: Kao čovek i predsednik FS Crne Gore je dupla nula

Terzić odgovorio Savićeviću: Kao čovek i predsednik FS Crne Gore je dupla nula

Večernje novosti 31.12.2020
NASTAVLjA se prepirka između Zvezdana Terzića i Dejana Savićebića. Generalni direktor Crvene zvezde nije ostao dužan predsedniku Fudbalskog saveza Srbije i odgovorio je na njegove reči. - Savićeviću je pametnije da ućuti. Savićević je kao… »
Savićević: Pričao sam sa Hadžibegićem, sa Terzićem nikada!

Savićević: Pričao sam sa Hadžibegićem, sa Terzićem nikada!

N1 Info 31.12.2020
Predsednik Fudbalskog saveza Crne Gore, Dejan Savićević, rezimirao je godinu za nama. Pričao je o promeni selektora, ali i pozivu Zvezdana Terzića da prisustvuje utakmici između Crvene zvezde i Milana. „Odlučili smo se za promenu selektora, jer… »
Nastavlja se rat terzića i Savićevića: Legenda Zvezde i prvi čovek crveno-belih razmenili teške reči!

Nastavlja se rat terzića i Savićevića: Legenda Zvezde i prvi čovek crveno-belih razmenili teške reči!

Hot sport 31.12.2020
Činilo se pre 20-ak dana da su generalni direktor Crvene zvezde Zvezdan Terzić i legenda crveno-belih Dejan Savićević zakopali ratne sekire, međutim, izgleda da su daleko od toga. Terzić je nedavno pozvao Savićevića da bude počasni gost na… »
Verbalni rat Terzića i Savićevića

Verbalni rat Terzića i Savićevića

Vesti online 31.12.2020
Iako se pre 20-tak dana činilo da su generalni direktor Crvene zvezde Zvezdan Terzić i legenda ovog kluba Dejan Savićević zakopali ratne sekire, sada je očigledno da su daleko od toga. Terzić je nedavno pozvao Savićevića da bude počasni gost na… »
Dejo odgovorio Terziću: Ne spominji me, nema pomirenja

Dejo odgovorio Terziću: Ne spominji me, nema pomirenja

Nova 31.12.2020
Dejan Savićević, legenda Crvene zvezde i Milana, odgovorio je na poziv Zvezdana Terzića da dođe na meč dva kluba u Ligi Evrope. Generalni direktor Crvene zvezde Zvezdan Terzić je pre 20-ak dana javno pozvao Dejana Savićevića da bude gost na meču… »
Dejo pobesneo zbog terzićevog poziva: Neka me više ne spominje, nikada se nećemo pomiriti!

Dejo pobesneo zbog terzićevog poziva: Neka me više ne spominje, nikada se nećemo pomiriti!

Mondo 31.12.2020
Sada je jasno da Savićević neće biti gost na meču Zvezde i Milana. Sada je jasno da Savićević neće biti gost na meču Zvezde i Milana. Dejan Savićević je igračka legenda Crvene zvezde, ali već neko vreme, tačnije od meča Crne Gore i tzv… »
"Neka me više nikad ne: Spominje!" Savićević oštro odgovorio Terziću: On je poslednji čovek u Srbiji koji treba da me…

"Neka me više nikad ne: Spominje!" Savićević oštro odgovorio Terziću: On je poslednji čovek u Srbiji koji treba da me…

Sportal blic 31.12.2020
Činilo se da će doći do smirivanja odnosa na relaciji između predsednika Crvene zvezde Zvezdana Terzića i predsednika Fudbalskog saveza Crne Gore Dejana Savićevića. Čelni čovek crveno-belih pozvao je nekadašnjeg fudbalera da prisustvuje utakmici… »
Terzić izvređao Savićevića: Licemer, kompleksaš, dupla nula

Terzić izvređao Savićevića: Licemer, kompleksaš, dupla nula

Nova 31.12.2020
Generalni direktor FK Crvena zvezda, Zvezdan Terzić, uzvratio je Dejanu Savićeviću na izjavu o dolasku na meč Crvena zvezda - Milan. Terzić je prvo uputio javni poziv Savićeviću da dođe na utakmicu dva kluba u kojima ima status legende… »
Terzić odmah uzvratio Savićeviću: Sujeta i kompleksi govore iz njega, živi u zabludi!

Terzić odmah uzvratio Savićeviću: Sujeta i kompleksi govore iz njega, živi u zabludi!

Mondo 31.12.2020
"Savićević je prvi komentarisao mene i lažno me optužio, a sada licemerno poručuje da ja njega ne komentarišem", kazao je Terzić. "Savićević je prvi komentarisao mene i lažno me optužio, a sada licemerno poručuje da ja njega ne komentarišem"… »
Savićevića razbesneo terzićev poziv: On je čovek sa kojim se nikad neću pomiriti i ne treba da me zove na utakmicu

Savićevića razbesneo terzićev poziv: On je čovek sa kojim se nikad neću pomiriti i ne treba da me zove na utakmicu

Večernje novosti 31.12.2020
SUKOB Dejana Savićevića i Zvezdana Terzića traje od utakmice Crna Gora - tzv. Kosovo, kad su Ljubiša Tublaković, Filip Stojković i Mirko Ivanić obili da igraju taj meč. Savićević je potom optužio Terzića da stoji iza svega, usledile su… »
Savićevića razbesneo Terzićev poziv!

Savićevića razbesneo Terzićev poziv!

Sportske.net 31.12.2020
Učinilo se možda da je na pomolu smirivanje strasti, ali... Sukob Zvezdana Terzića i Dejana Savićevića traje još od one famozne utakmice između reprezentacija Crne Gore i tzv. Kosova, kada su u poslednjem trenutku selektor Ljubiša Tumbaković i… »

Vesti dana »