Povezane vesti

Šta ima novo u životu ivane Šopić? Bivša rijaliti učesnica napravila je bum britkim jezikom, bila je sa Karićem, a sad…

Šta ima novo u životu ivane Šopić? Bivša rijaliti učesnica napravila je bum britkim jezikom, bila je sa Karićem, a sad…

Kurir 31.12.2020
Bivša rijaliti učesnica Ivana Šopić u 2020. godini upustila se u rijaliti avanturu koja joj je promenila život iz korena. Ivana je imala izuzetno turbulentnu, napetu, ali naprednu godinu, te smo kroz nekoliko pitanja od nje otkrili da bi volela da se… »
Spremna za ulogu majke: Tamara pred sam porođaj otkrila koje ime će dati ćerkici - možda i nećete biti iznenađeni!

Spremna za ulogu majke: Tamara pred sam porođaj otkrila koje ime će dati ćerkici - možda i nećete biti iznenađeni!

Mondo 31.12.2020
2020. joj je donela ružne, ali i lepe stvari. 2020. joj je donela ružne, ali i lepe stvari. Tamara Đurić je u devetom mesecu trudnoće i svakog časa čeka da se porodi, a za svoju naslednicu već ima spremno ime. Starleta je spremna na ulogu koja je… »
Tamara Đurić u 9. Mesecu, samo što se ne porodi! Otkrila sve o odnosu sa ocem svoje bebe, a evo koje ime je izabrala za…

Tamara Đurić u 9. Mesecu, samo što se ne porodi! Otkrila sve o odnosu sa ocem svoje bebe, a evo koje ime je izabrala za…

Kurir 31.12.2020
Tamara Đurić 2020. godinu će pamtiti po teškim trenucima, ali postoje i oni koji su joj definitivno promenili život. Tamara je otkrije planove za 2021, budući da će se ostvariti u ulozi majke, a možda ćemo je ponovo videti i na ekranima. Kada… »
Više sam plakala nego što sam se smejala! Kupila sam penthaus u Srbiji: Stanija otkrila intimu, a jedno je zadržala za samo…

Više sam plakala nego što sam se smejala! Kupila sam penthaus u Srbiji: Stanija otkrila intimu, a jedno je zadržala za samo…

Kurir 31.12.2020
Rijaliti zvezda i model Stanija Dobrojević imala je izuzetno burnu i uspešnu godinu, od ljubavnog brodoloma, poslovnog uspeha, karantina po povratku iz Amerike, a pred sam kraj 2020. uspela je da obnovi romansu sa bivšim zadrugarom Markom Markovićem… »

Vesti dana »