Povezane vesti

Mrkonjić u kovid bolnici! "Strpali su me ovde, iako su rezultati negativni!"

Mrkonjić u kovid bolnici! "Strpali su me ovde, iako su rezultati negativni!"

Pravda 01.01.2021
Predsednik Skupštine Srbije i lider Socijalističke partije Srbije Ivica Dačić izjavio je da je počasni predsednik SPS-a Milutin Mrkonjić hospitalizovan. Dačić je na TV Prva rekao da Mrkonjić možda nije pozitivan na koronavirus, ali da je dobro… »
Oglasila se Ana Bekuta nakon što je Mrkonjić smešten u bolnicu: Nadamo se da će ga uskoro pustiti!

Oglasila se Ana Bekuta nakon što je Mrkonjić smešten u bolnicu: Nadamo se da će ga uskoro pustiti!

Mondo 01.01.2021
Milutin Mrkonjić je u toku večeri hospitalizovan, a pevačica otkriva u kakvom je stanju. Milutin Mrkonjić je u toku večeri hospitalizovan, a pevačica otkriva u kakvom je stanju. Počasni predsednik Socijalističke partije Srbije Milutin Mrkonjić… »
Mrkonjić za "Blic" nakon vesti da je hitno hospitalizovan: Imao sam temperaturu 39 i rešili su da me strpaju u bolnicu!

Mrkonjić za "Blic" nakon vesti da je hitno hospitalizovan: Imao sam temperaturu 39 i rešili su da me strpaju u bolnicu!

Blic 01.01.2021
Nakon što je sinoć hospitalizovan, Milutin Mrkonjić, počasni predsednik Socijalističke partije Srbije, rekao je za "Blic" da su svi testovi na koronu negativni, ali da je u bolnici zadržan zbog visoke temperature i drugih indikacija koji upućuju da… »
Milutin Mrkonjić hitno primljen u bolnicu: Smešten u KBC Dragiša Mišović

Milutin Mrkonjić hitno primljen u bolnicu: Smešten u KBC Dragiša Mišović

Mondo 01.01.2021
Negativan je na koronu. Negativan je na koronu. Visoki funkcioner SPS i narodni poslanik Milutin Mrkonjić (78) hitno je primljen noćas oko dva sata u bolnicu Dragiše Mišović. Prema informacijama, on je negativan na koronu. "Obeshrabrila me vest da… »
Milutin Mrkonjić se oglasio iz bolnice: Otkrio u kakvom su stanju on i Ana Bekuta

Milutin Mrkonjić se oglasio iz bolnice: Otkrio u kakvom su stanju on i Ana Bekuta

Mondo 01.01.2021
Negativan je na korona virus i, kako kaže, malo je malaksao. Negativan je na korona virus i, kako kaže, malo je malaksao. Počasni predsednik Socijalističke partije Srbije Milutin Mrkonjić sinoć je smešten u bolnicu Dragiša Mišović, a kako je… »
Mrkonjić: Strpali su me u bolnicu, negativan sam ali se vodim kao kovid pacijent

Mrkonjić: Strpali su me u bolnicu, negativan sam ali se vodim kao kovid pacijent

N1 Info 01.01.2021
Počasni predsednik Socijalističke partije Srbije Milutin Mrkonjić izjavio je za portal Nova.rs rekao da su ga sinoć "strpali" u bolnicu "Dragiša Mišović", da je imao temperaturu i poslat na testiranje. „Rezultati su negativni, ali na skeneru su… »
Oglasio se Mrkonjić iz bolnice: Otkrio zašto su doktori oprezni u prognozama

Oglasio se Mrkonjić iz bolnice: Otkrio zašto su doktori oprezni u prognozama

Srbija danas 01.01.2021
Na korona virus testirana je i Mrkonjićeva pratnerka Ana Bekuta. Počasni predsednik Socijalističke partije Srbije (SPS) , a za beogradske medije rekao je i kako se oseća. - Sinoć su me strpali u bolnicu Dragiša Mišović na Dedinju. Preksinoć sam… »
Mrkonjić za Nova.rs: Strpali su me u bolnicu

Mrkonjić za Nova.rs: Strpali su me u bolnicu

Nova 01.01.2021
Počasni predsednik Socijalističke partije Srbije Milutin Mrkonjić sinoć je smešten u bolnicu Dragiša Mišović, a kako je za Nova.rs rekao, dobro se oseća. “Sinoć su me strpali u bolnicu Dragiša Mišović na Dedinju. Preksinoć sam imao… »
Milutin Mrkonjić hitno hospitalizovan u bolnicu "Dragiša Mišović"

Milutin Mrkonjić hitno hospitalizovan u bolnicu "Dragiša Mišović"

Blic 01.01.2021
Visoki funkcioner SPS i narodni poslanik Milutin Mrkonjić hitno je primljen noćas oko dva sata u bolnicu Dragiše Mišović. To je potvrdio i predsednik Skupštine Srbije i lider Socijalisticke partije Srbije (SPS) Ivica Dačić. Lider socijalista je na… »
Dačić: Mrkonjić hospitalizovan

Dačić: Mrkonjić hospitalizovan

Nova 01.01.2021
Predsednik Skupštine Srbije i lider Socijalisticke partije Srbije (SPS) Ivica Dačić izjavio je jutros da je počasni predsednik SPS-a Milutin Mrkonjić hospitalizovan. Dačić je na TV Prva rekao da Mrkonjić možda nije pozitivan na koronavirus, ali… »
Hospitalizovan Milutin Mrkonjić Dačić: Nije pozitivan na koronu, ima određene probleme

Hospitalizovan Milutin Mrkonjić Dačić: Nije pozitivan na koronu, ima određene probleme

Kurir 01.01.2021
Predsednik Skupštine Srbije i lider Socijalističke partije Srbije (SPS) Ivica Dačić izjavio je jutros da je počasni predsednik SPS-a Milutin Mrkonjić hospitalizovan. Dačić je na TV Prva rekao da Mrkonjić možda nije pozitivan na korona virus, ali… »
Hitan prijem tokom noći: Milutin Mrkonjić (78) smešten u bolnicu

Hitan prijem tokom noći: Milutin Mrkonjić (78) smešten u bolnicu

Srbija danas 01.01.2021
Počasni predsednik SPS-a oko dva časa ujutru smešten u zdravstvenu ustanovu "Dragiša Mišović" Počasni predsednik Socijalističke partije Srbije (SPS) i narodni poslanik Milutin Mrkonjić (78) hitno je primljen noćas oko dva časa u bolnicu… »

Vesti dana »