Povezane vesti
Simbol Budve izvučen iz mora
Vesti online 01.01.2021
Članovi Mesne zajednice MZ “Stari grad” neumorno su pretraživali teren u potrazi za čuvenom statuom Balerine koju je more odnelo pre par dana usled jakog nevremena. Prilikom pretrage terena Balerinu su, prema rečima Vučkovića, locirali član MZ Stari grad… »
Budva, "Balerina" izvučena iz mora - nije polomljena
RTS 01.01.2021
Bronzana statua "Balerina", koju su odneli talasi pre nekoliko dana, izvučena je iz mora. Statua nije polomljena i u jednom komadu je, prenose Vijesti. "Balerinu" su locirali član Mesne zajednice Stari grad Stefan Božović i ribar iz Budve Mladen Zečević… »
Budva: "Balerina" izvučena iz mora, nije polomljena
RTV 01.01.2021
BUDVA - Bronzana statua "Balerina", koju su odneli talasi pre nekoliko dana, locirana je i izvučena iz mora. Staua nije polomljena i u jednom komadu je, prenose Vijesti. "Balerinu" su locirali član Mesne zajednice Stari grad Stefan Božović i ribar iz… »
Vesti dana »
Radarski snimci prikazuju novu turu snega i leda koja stiže u Srbiju. Zna se tačan sat kad će nas pogoditi, na udaru je i Beograd
Blic pre 9 satijoš 3 povezane
Protest ispred Jovine gimnazije: Novosađani podržali zahteve učenika (VIDEO, FOTO)
Danas pre 4 satijoš 1 povezana
(Video) Rekli su mu: „Nikad nećeš uspeti“ – Danas Muzafer Čepeljac stoji na pobedničkom postolju
IndeksOnline pre 5 satijoš 1 povezana





