Povezane vesti

Sašo Filipovski: Čekamo plodove rada, nemam čarobni štap

Sašo Filipovski: Čekamo plodove rada, nemam čarobni štap

Novi magazin 01.01.2021
Trener košarkaškog kluba Partizan Sašo Filipovski rekao je danas da igrači rade maksimalno i da je ceo kolektiv posvećen košarci. "Svi želimo da to drvo da plodove. Kopamo zemlju, sadimo, košarkaški zalivamo vodom. Čekamo Sunce i vetar u ledja… »
Filipovski priziva strpljenje: "Investicija i ubiranje plodova ne idu istovremeno"

Filipovski priziva strpljenje: "Investicija i ubiranje plodova ne idu istovremeno"

Sportske.net 01.01.2021
Filipovski želi da ekipa stvori pobednički mentalitet. Partizan je završio prvi deo Evrokupa, a sada mu slede utakmice u ABA ligi koje bi morao da dobije ukoliko želi da stigne do 4 najbolje ekipe na kraju sezone. Sledi utakmica u Splitu. "Ja kad bih… »
Filipovski: Nemam čarobni štap, investicija i ubiranje plodova ne idu istovremeno

Filipovski: Nemam čarobni štap, investicija i ubiranje plodova ne idu istovremeno

Mozzart sport 01.01.2021
Trener Partizana govorio za klupsku televiziju dva dana pred duel u Splitu. Partizan za dva dana igra prvu utakmicu u 2021. godini – gostuje ekipi Splita sa namerom da posle tri poraza iz poslednje četiri abaligaške utakmice slavi protiv ekipe koja je… »
Filipovski pred Split: Da imam čarobni štapić bio bih Merlin

Filipovski pred Split: Da imam čarobni štapić bio bih Merlin

Nova 01.01.2021
Sašo Filipovski, trener Partizana, najavio je na originalan način duel sa Splitom u 13. kolu ABA lige (17.00, nedelja). Istakao je da drugi rezultati nikako ne idu na ruku “Parnom valjku”, ali da na to ne može da utiče: “Ja kad bih imao čarobni… »
Sašo Filipovski: ‘Nema nikakvog kalkulisanja, borimo se do kraja’ (video)

Sašo Filipovski: ‘Nema nikakvog kalkulisanja, borimo se do kraja’ (video)

Hot sport 01.01.2021
Trener košarkaša Partizana Saša Filipovski najavio je meč protiv Splita zanimljivom izjavom za klupsku televiziju. On je pred utakmicu 13. kola ABA lige pričao da nije do njega kada se drugi rezultati u takmičenju ne poklapaju onako kako crno-belima… »
Filipovski poručio da "nije merlin": Kopamo zemlju, sadimo, zalivamo vodom, čekamo sunce i vetar!

Filipovski poručio da "nije merlin": Kopamo zemlju, sadimo, zalivamo vodom, čekamo sunce i vetar!

Mondo 01.01.2021
Trener košarkaša Partizana je pred meč sa Splitom pozvao na strpljenje. Trener košarkaša Partizana je pred meč sa Splitom pozvao na strpljenje. Košarkaši Partizana su konačno završili grupnu fazu Evrokupa, pošto su u meču sa Venecijom došli… »

Vesti dana »