Povezane vesti

Stvorena sam za mušku decu: Marija Šerifović veruje da bi bila posvećena majka! Otkrila i da li je zaljubljena

Stvorena sam za mušku decu: Marija Šerifović veruje da bi bila posvećena majka! Otkrila i da li je zaljubljena

Mondo 01.01.2021
Majčinstvo je ozbiljan zadatak, ali ona veruje u sebe. Majčinstvo je ozbiljan zadatak, ali ona veruje u sebe. Marija Šerifović, prethodne godine odlučila je da postane jutjuberka, a njeni vlogovi, kojima pokazuje kako živi van reflektora, broje na… »
Marija Šerifović otkrila detalje vezane za potomstvo, a onda spomenula svoju svadbu i oduševila sve redom

Marija Šerifović otkrila detalje vezane za potomstvo, a onda spomenula svoju svadbu i oduševila sve redom

Vesti online 01.01.2021
Prethodnu godinu najbolje je iskoristila Marija Šerifović. Uspela je pred samu pandemiju da održi koncert u “Sava Centru”, a onda se tokom vanrednog stanja bavila humanitarnim radom koji je vezan za decu i na to je jako ponosna. Ova godina je… »
Marija Šerifović progovorila o deci: Bila bih posvećena majka! A evo da li je pevačica sada u vezi!

Marija Šerifović progovorila o deci: Bila bih posvećena majka! A evo da li je pevačica sada u vezi!

Kurir 01.01.2021
Marija Šerifović posvetila se vlogovanju, pa klipovi u kojima pokazuje kako živi van svetla pozornice imaju na hiljade pregleda. Tvoja rečenica: "Ja nisam najbolja. Ja samo smatram da mogu uraditi stvari koje drugi smatraju nemogućim. M. Š."… »
"Bila bih posvećena majka" Marija Šerifović progovorila o emotivnom životu i potomstvu: "Stvorena sam za mušku decu"

"Bila bih posvećena majka" Marija Šerifović progovorila o emotivnom životu i potomstvu: "Stvorena sam za mušku decu"

Blic 01.01.2021
Godinu koja za nama najbolje je iskoristila Marija Šerifović. Uspela je tik pred vanredno stanje da održi koncert u Centru „Sava“, potom se posvetila humanitarnom radu kako bi podstakla ljude da doniraju za operacije mališana. Uz sve to posvetila… »

Vesti dana »