Povezane vesti

Gradonačelnik Petrinje najavio da će državi vratiti pomoć

Gradonačelnik Petrinje najavio da će državi vratiti pomoć

N1 Info 02.01.2021
Gradonačelnik Petrinje Darinko Dumbović najavio je da će državi vratiti 30 miliona kuna pomoći jer se, kaže, ne gleda u ljude i štetu, već u političku pripadnost. „Ja ga nisam vratio, rekao sam da sam prepavao noć i da sam doneo odluku da je… »
Gradonačelnik Petrinje vraća državi pomoć – ne gledaju na ljude i štetu, nego na političku pripadnost

Gradonačelnik Petrinje vraća državi pomoć – ne gledaju na ljude i štetu, nego na političku pripadnost

Politika 02.01.2021
Gradonačelnik Petrinje Darinko Dumbović prelomio - neće uzeti 30 miliona kuna pomoći, od ukupno 100 miliona za područja pogođena zemljotresom, koja je dodeljena Petrinji, jer smatra da kriterijumi pri raspodeli novca nisu bili nivo štete od potresa… »
Gradonačelnik Petrinje nije vratio novac za obnovu, ali smatra da je iznos neprihvatljiv

Gradonačelnik Petrinje nije vratio novac za obnovu, ali smatra da je iznos neprihvatljiv

RTS 02.01.2021
Gradonačelnik Petrinje Darinko Dumbović poručio je da nije vratio novac za obnovu nego je rekao da mu nije potreban, jer mu je iznos od 30 miliona kuna neprihvatljiv. Dodao je i kako je razgovarao sa premijerom koji mu je dao reč da će novca biti… »
Gradonačelnik Petrinje: Premijer mi je dao riječ da će novca biti više

Gradonačelnik Petrinje: Premijer mi je dao riječ da će novca biti više

Al Jazeera 02.01.2021
Prilikom dodjele pomoći ne gleda se u ljude i štetu već u političku pripadnost, rekao je Darinko Dumbović. Gradonačelnik Petrinje Darinko Dumbović pojasnio je u subotu svoju raniju izjavu poručivši da nije vratio novac za obnovu nego je rekao da… »
Gradonačelnik Petrinje: Vraćam državi pomoć

Gradonačelnik Petrinje: Vraćam državi pomoć

Sputnik 02.01.2021
Gradonačelnik Petrinje Darinko Dumbović najavio je da će državi vratiti 30 miliona kuna pomoći jer smatra da kriterijumi pri raspodeli novca nisu bili nivo štete od potresa i broj ljudi koje bi trebalo zbrinuti, već politička pripadnost. Dumbović… »
Sisak i petrinja ostaju bez pomoći Zagreba? ''Ne treba nam vaših 30 miloona pomoći''

Sisak i petrinja ostaju bez pomoći Zagreba? ''Ne treba nam vaših 30 miloona pomoći''

Pravda 02.01.2021
Gradonačelnik Petrinje Darinko Dumbović najavio je da će državi vratiti 30 miliona kuna pomoći jer se ne brine o ljudima i šteti, već o političkoj pripadnosti. - Prespavao sam i prelomio. Neću uzeti 30 miliona kuna koje je župan Ivo Žinić, od… »
Gradonačelnik Petrinje besan: Vraćam državi 30 miliona kuna! Pomoć dele po političkoj pripadnosti a ne po šteti!

Gradonačelnik Petrinje besan: Vraćam državi 30 miliona kuna! Pomoć dele po političkoj pripadnosti a ne po šteti!

Kurir 02.01.2021
Gradonačelnik Petrinje Darinko Dumbović najavio je da će državi vratiti 30 miliona kuna pomoći jer se, kako je rekao, "ne gleda u ljude i štetu, već u političku pripadnost", piše Jutarnji list. Dumbović je rekao da neće uzeti 30 miliona kuna… »
Gradonačelnik Petrinje neće pomoć od Zagreba: Ogorčen na vlast u Hrvatskoj, odbio 30 miliona!

Gradonačelnik Petrinje neće pomoć od Zagreba: Ogorčen na vlast u Hrvatskoj, odbio 30 miliona!

Večernje novosti 02.01.2021
GRADONAČELNIK Petrinje Darinko Dumbović najavio je da će državi vratiti 30 miliona kuna pomoći jer se ne brine o ljudima i šteti, već o političkoj pripadnosti. - Prespavao sam i prelomio. Neću uzeti 30 miliona kuna koje je župan Ivo Žinić, od… »

Vesti dana »