Povezane vesti

"Videla sam da ga dugo: Nema..." Prevrnuo se traktor u selu kod Bora, vozač stradao na licu mesta

"Videla sam da ga dugo: Nema..." Prevrnuo se traktor u selu kod Bora, vozač stradao na licu mesta

Blic 02.01.2021
U selu Zlot kod Bora Vlastimir Petrikić (81) nastradao je prvog dana posle Nove godine. On je nastradao kada se prevrnuo traktor koji je vozio. - Krenuo je traktorom , vukao je granje i videla sam da ga dugo nema da se vraća. Kada sam krenula da vidim… »
Vlastimira traktor priklještio tokom rada, pronašla ga ćerka

Vlastimira traktor priklještio tokom rada, pronašla ga ćerka

Nova 02.01.2021
Vlastimir P. (81) iz sela Zlot kod Bora poginuo je prvog dana posle Nove godine kada se prevrnuo traktor kojim je upravljao, a kako portal Nova.rs saznaje, njega je pronašla njegova ćerka Jasmina. “Vozio je traktor i vukao granje. S obzirom da ga dugo… »
Strašna tragedija prvog dana Nove godine: Muškarac poginuo, prignječio ga traktor!

Strašna tragedija prvog dana Nove godine: Muškarac poginuo, prignječio ga traktor!

Večernje novosti 02.01.2021
MUŠKARAC V.P. (81), iz borskog sela Zlot, poginuo je prvog dana Nove godine kada se traktor, koji je starac vozio, prevrnuo, a on se našao prignječen ispod vozila. - Moj otac je krenuo da dotera drva – priča nam njegova ćerka Jasmina. – Čula sam… »

Vesti dana »