Povezane vesti

Ana Bekuta uzvratila mrki: Rekao kako su u bolnici lepe medicinske sestre, pevačica mu javno poručila šta ima!

Ana Bekuta uzvratila mrki: Rekao kako su u bolnici lepe medicinske sestre, pevačica mu javno poručila šta ima!

Mondo 02.01.2021
Bila je kratka i veoma jasna. Bila je kratka i veoma jasna. Dugogodišnji emotivni partner pevačice Ane Bekute, Milutin Mrkonjić Mrka, pre nekoliko dana je hospitalizovan zbog obostrane upale pluća. Za sada se dobro oseća, što je potvrdila i… »
Milutin Mrkonjić iz bolnice: Zaveli su me kao kovid pacijenta, u sobi pored moje je Tadić - idem da pravimo koaliciju!

Milutin Mrkonjić iz bolnice: Zaveli su me kao kovid pacijenta, u sobi pored moje je Tadić - idem da pravimo koaliciju!

Mondo 02.01.2021
Emotivni partner pevačice Ane Bekute, političar Milutin Mrkonjić, prve dane nove godine provodi u bolnici "Dragiša Mišović" zbog obostrane upale pluća. Emotivni partner pevačice Ane Bekute, političar Milutin Mrkonjić, prve dane nove godine… »
Tadić je soba do mene: Mrkonjić iz kovid bolnice otkrio detalje borbe sa opasnom upalom pluća

Tadić je soba do mene: Mrkonjić iz kovid bolnice otkrio detalje borbe sa opasnom upalom pluća

Srbija danas 02.01.2021
Političar Milutin Mrkonjić (78) prve dane Nove godine proveo je u KBC "Dragiša Mišović" zbog obostrane upale pluća. Milutin Mrkonjić je danas rekao da se odlično oseća i da mu društvo pravi dugogodišnji kolega koji se nalazi u sobi pored… »

Vesti dana »