Povezane vesti
Proširenje EU je mrtvo, šta dolazi umesto toga?
Dnevnik 02.01.2021
FRANKFURT: Princip da reforme vode članstvu u EU više ne važi za države Zapadnog Balkana, piše Frankfurter algemajne cajtung u opširnoj analizi i postavlja pitanje da li Srbiju i komšijske zemlje treba samo finansijski i ekonomski pridružiti Uniji… »
DW: Proširenje EU je mrtvo, šta dolazi umesto toga?
N1 Info 02.01.2021
Princip da reforme vode članstvu u EU više ne važi za države Zapadnog Balkana, piše Frankfurter algemajne cajtung u opširnoj analizi. Da li Srbiju i komšijske zemlje treba samo finansijski i ekonomski pridružiti Uniji? „Posle pada Gvozdene zavese je… »
Vesti dana »
Penjaroja: Odigrali smo dobru utakmicu i zasluženo pobedili
Radio sto plus pre 44 minutajoš 59 povezanih
Vojska se uključila u potragu za telom Aleksandra Nešovića. Direktor policije Vasiljević: "Pronađeno je mnogo novih tragova!"
Blic pre 2 satajoš 78 povezanih
Ovo je vila uhapšenog bračnog para za Bajino ubistvo: Luksuzna kuća na Senjaku blizu mesta zločina
Mondo pre 2 satajoš 41 povezana
Anćeloti zvao Nejmara na Svetsko prvenstvo, ovo je sastav Brazila!
Telegraf pre 19 minutajoš 35 povezanih
MUP uputio depešu: Stroga pravila za zaposlene, zabranjeno pružanje privatne zaštite, obezbeđenje i pratnje
Newsmax Balkans pre 2 satajoš 19 povezanih


