Povezane vesti

Zvanično Saopštenje parlamentarne većine u CG: Snažna poruka Milovom poslednjem podmuklom potezu!

Zvanično Saopštenje parlamentarne većine u CG: Snažna poruka Milovom poslednjem podmuklom potezu!

Srbija danas 02.01.2021
Đukanović je ukazao i na "otvoreno pravno pitanje" konstatovanja prestanka mandata poslaniku Filipu Adžiću i potvrđivanja mandata Suade Zoronjić. Predsednik Crne Gore Milo Đukanović vratio je na ponovno odlučivanje sve zakone koje je donela… »
"Ne branite crnu goru od mene" Đukanović se oglasio nakon sramnog poteza, nastavlja sa provokacijama (foto)

"Ne branite crnu goru od mene" Đukanović se oglasio nakon sramnog poteza, nastavlja sa provokacijama (foto)

Srbija danas 02.01.2021
Da biste dobili očekivano uvažavanje, i normalnu kohabitaciju, poštujte ustavne nadležnosti i potrudite se da malo vaspitanije komunicirate, rekao je Milo. Predsednik Crne Gore Milo Đukanović saopštio je da je reakcija premijera Zdravka… »
Đukanović odgovara premijeru i većini: Ne branite Crnu Goru od mene

Đukanović odgovara premijeru i većini: Ne branite Crnu Goru od mene

N1 Info 02.01.2021
Ne sudite o tome što ne znate i ne branite vi Crnu Goru od mene, a da biste dobili očekivano uvažavanje, i normalnu kohabitaciju, poštujte ustavne nadležnosti i potrudite se da malo vaspitanije komunicirate, poručio je crnogorski predsednik Milo… »
Milo Đukanović oštro poručio Dritanu i Krivokapiću: "Nisu oni pozvani da sude"

Milo Đukanović oštro poručio Dritanu i Krivokapiću: "Nisu oni pozvani da sude"

Alo 02.01.2021
Milo Đukanović ocenio je reakciju crnogorskog premijera Zdravka Krivokapića kao "populističku i politikantsku", koja je, kako tvrdi, ispod svakog nivoa. - Ali, njegov problem. Nisu valjda on i lideri većine koji su se horski oglasili očekivali da… »
Đukanović: Ne sudite o onome što ne znate

Đukanović: Ne sudite o onome što ne znate

Politika 02.01.2021
PODGORICA – Predsednik Crne Gore Milo Đukanović poručio je liderima vladajuće većine u Skupštini i premijeru Zdravku Krivokapiću da moraju da nauče da parlament ne može donositi odluke bez kvoruma i da „ne sude o onome što ne znaju''… »
"Ne branite crnu goru od mene": Milo Đukanović poručio Dritanu i Krivokapiću da "vaspitanije komuniciraju"!

"Ne branite crnu goru od mene": Milo Đukanović poručio Dritanu i Krivokapiću da "vaspitanije komuniciraju"!

Mondo 02.01.2021
Predsednik Crne Gore Milo Đukanović oglasio se večeras i reagovao na izjave predstavnika vladajuće većine u toj zemlji, nakon što je odbio da potpiše izmenjen Zakon o slobodi veroispovesti. Predsednik Crne Gore Milo Đukanović oglasio se večeras… »
Parlamentarna većina u Crnoj Gori: Izglasaćemo ponovo sve zakone

Parlamentarna većina u Crnoj Gori: Izglasaćemo ponovo sve zakone

Sputnik 02.01.2021
Nakon što je predsednik Crne Gore Milo Đukanović vratio skupštini na ponovno odlučivanje više zakona, među kojima i Zakon o slobodi veroispovesti, vladajuća parlamentarna većina je u zajedničkom saopštenju poručila da će ponovo izglasati sve… »
Oglasio se Milo Đukanović: Ne branite vi Crnu Goru od mene

Oglasio se Milo Đukanović: Ne branite vi Crnu Goru od mene

Vesti online 02.01.2021
Populistička, politikantska reakcija Zdravka Krivokapića je ispod svakog nivoa, poručuje predsednik Crne Gore Milo Đukanović. – Ali, njegov problem. Nisu valjda on i lideri većine koji su se horski oglasili očekivali da ću biti saučesnik u… »
Đukanović: Ne branite Crnu Goru od mene

Đukanović: Ne branite Crnu Goru od mene

RTS 02.01.2021
Da biste dobili očekivano uvažavanje, i normalnu kohabitaciju, poštujte ustavne nadležnosti i potrudite se da malo vaspitanije komunicirate, poručio je predsednik Crne Gore Milo Đukanović premijeru Zdravku Krivokapiću. Niste pozvani da sudite da… »
Jeftin pokušaj blokade institucija, propao Milov jalovi plan!

Jeftin pokušaj blokade institucija, propao Milov jalovi plan!

Alo 02.01.2021
Nakon što je predsednik Crne Gore Milo Đukanović vratio skupštini na ponovno odlučivanje više zakona, među kojima i Zakon o slobodi veroispovesti, vladajuća parlamentarna većina je u zajedničkom saopštenju poručila da će ponovo izglasati sve… »
Milo udario na Krivokapića: Njegova reakcija je ispod svakog nivoa - populistička i politikantska

Milo udario na Krivokapića: Njegova reakcija je ispod svakog nivoa - populistička i politikantska

Večernje novosti 02.01.2021
PREDSEDNIK Crne Gore Milo Đukanović saopštio je da je reakcija premijera Zdravka Krivokapića "populistička, politikantska i ispod svakog nivoa". - Nisu valjda on i lideri većine koji su se horski oglasili očekivali da ću biti saučesnik u njihovom… »
Propao jalovi plan Mila Đukanovića! Parlamentarna većina: Izglasaćemo ponovo sve zakone

Propao jalovi plan Mila Đukanovića! Parlamentarna većina: Izglasaćemo ponovo sve zakone

Večernje novosti 02.01.2021
NAKON što je predsednik Crne Gore Milo Đukanović vratio skupštini na ponovno odlučivanje više zakona, među kojima i Zakon o slobodi veroispovesti, vladajuća parlamentarna većina je u zajedničkom saopštenju poručila da će ponovo izglasati sve… »
Krivokapić: Djukanović se igra s gradjanima

Krivokapić: Djukanović se igra s gradjanima

Novi magazin 02.01.2021
Premijer Crne Gore Zdravko Krivokapić izjavio je da odluka šefa države Mila Djukanovića da na ponovno odlučivanje vrati nekoliko zakona koje je usvojila Skupština, uključujući i izmene Zakona o slobodi veroispovesti, "najbolje pokazuje kako proces… »
Djukanović vratio izmene Zakona o slobodi veroispovesti

Djukanović vratio izmene Zakona o slobodi veroispovesti

Novi magazin 02.01.2021
Predsednik Crne Gore Milo Djukanović vratio je na ponovno odlučivanje sve zakone koje je donela Skupština na sednici 29. decembra, medju kojima su i izmene Zakona o slobodi veroispovesti, saopšteno je iz njegovog kabineta. Kako javljaju podgoričke… »

Vesti dana »