Povezane vesti
Sve bliži rastanak sa amerikancem: Dejan Radonjić sprema još jedan otkaz u Crvenoj zvezdi!
Hot sport 02.01.2021
Rastanak je sve bliži! Crvenu zvezdu su već napustili Tejlor Ročesti, a kada je došao novi trener od Zvezde se rastao i Emanuel Teri. Kako prenosi grčki „Totalbasket“ Crvena zvezda će prekinuti ugovor i sa Hol Lengstonom. Langston Hall will be released… »
Stranac, pa još i prosečan - Još jedan otkaz se sprema u Zvezdi!
Sportske.net 02.01.2021
Ročesti, pa Teri i tu nije kraj. Dolazak Dejana Radonjića značio je i odlazak par košarkaša. Pre nego što je stigao, klub je napustio Tejlor Ročesti, potom je višak kod Radonjića bio i Emanuel Teri, a tu nije kraj. Višak će biti i Lengston Hol. Ovaj… »
Vesti dana »

Vremenska prognoza: Danas pretežno sunčano, u brdskim predelima kratkotrajna kiša
Beta pre 5 satijoš 5 povezanih

MUP: Tri policajca povređena u Kosjeriću, priveden učesnik neprijavljenog okupljanja
Sputnik pre 5 satijoš 2 povezane

"Napravio je najviše serijskog programa u celoj jugoslaviji": Slobodan Terzić o smrti Mihaila Vukobratovića: "Plenio je razmevanjem za sve"
Blic pre 7 satijoš 5 povezanih

SAD spremne da povećaju pritisak na Rusiju; Petrušev: Obaveštajci NATO-a umešani u napad na Severni tok
RTS pre 24 minutajoš 2 povezane