Povezane vesti

Poslednji razgovor sa borinom slikom! Neca nikad odlučniji, rešio da stavi tačku, a evo šta je imao da kaže za kraj…

Poslednji razgovor sa borinom slikom! Neca nikad odlučniji, rešio da stavi tačku, a evo šta je imao da kaže za kraj…

Kurir 02.01.2021
Nakon zadrugarskih zadirkivanja, zbog njegovog razgovaranja sa slikom Bore Santane, Nenad Lazić Neca odlučio je da napravi jedan važan korak. - Borivoje Marinković će ostati jedna lepa i ružna prošlost u mom životu. Više neću da pitam za njega… »
Zadrugari priznali neci istinu! Otkrili da su znali da je zaljubljen u Boru od prvog dana, a onda mu Car priznao ovo! (video)

Zadrugari priznali neci istinu! Otkrili da su znali da je zaljubljen u Boru od prvog dana, a onda mu Car priznao ovo! (video)

Kurir 02.01.2021
Nenad Lazić Neca je danas razgovarao sa zadrugarima, pa se nekolicina njih dotakla njegovog priznanja da je zaljubljen u Boru Santanu. - Niko nije rekao da si ti ono što što nisi. Sam si rekao - rekao je Mića. - Neću da ispadne da je cela krivica… »
Pomirili smo se sa tim da moj sin voli muškarce! Majka Nece Tiktokera otkrila da li ga se odrekla: Govore da mi je dete…

Pomirili smo se sa tim da moj sin voli muškarce! Majka Nece Tiktokera otkrila da li ga se odrekla: Govore da mi je dete…

Kurir 02.01.2021
Julijana Lazić, majka popularnog zadrugara Nenada Nece, odlučila je da prokomentariše to što je njen sin priznao da je voli muškarce. Kako kaže, sve je počelo kada je Bora Santana, u kog je Neca navodno zaljubljen, slao poruke njenom drugom sinu… »

Vesti dana »