Povezane vesti

Ceca otkrila da anastasija ne želi duet sa njom: Možda se predomisli, možda budem te sreće! A evo čemu se nada u 2021…

Ceca otkrila da anastasija ne želi duet sa njom: Možda se predomisli, možda budem te sreće! A evo čemu se nada u 2021…

Kurir 03.01.2021
Ceca Ražnatović je otkrila kako je proslavila Novu godinu, a onda istakla kako će proslaviti Božić. "Nije mi bilo neobično, ja volim da budem sa svojom porodicom i prijateljima, isto volim i da nastupam i da budem sa svojom publikom. Sad je takva… »
Od dečka sam dobila ono što sam tražila: Katarina Grujić otkrila šta joj je obeležilo godinu za nama

Od dečka sam dobila ono što sam tražila: Katarina Grujić otkrila šta joj je obeležilo godinu za nama

Mondo 03.01.2021
Jedna stvar je učinila da sve bude dobro. Jedna stvar je učinila da sve bude dobro. Katarina Grujić već neko vreme uživa u ljubavi sa fudbalerom Markom Gobeljićem, a par je Novu godinu dočekao na letovanju u Dubaiju. Lepa pevačica je istakala da… »
"Od dečka sam dobila šta sam tražila" Katarina Grujić o vezi sa fudbalerom i poklonima, ispunjava joj svaku želju

"Od dečka sam dobila šta sam tražila" Katarina Grujić o vezi sa fudbalerom i poklonima, ispunjava joj svaku želju

Blic 03.01.2021
Pevačica Katarina Grujić kaže da joj je 2020. godinu obeležila veza koju je otpočela sa fudbalerom Markom Gobeljićem. - Mislim da je to godina koja je na sve uticala veoma loše i da nije jedna od onih na koju možemo biti ponosni. Ipak, za mene je… »

Vesti dana »