Povezane vesti

Nije svesna u šta se upušta! Marko Bulat progovorio o ženinom učešću u rijaliti, pa otkrio šta je njen cilj!

Nije svesna u šta se upušta! Marko Bulat progovorio o ženinom učešću u rijaliti, pa otkrio šta je njen cilj!

Kurir 03.01.2021
Marija Bulat, supruga pevača Marka Bulata ušla je u rijaliti "Zadruga", a on je sada progovorio o njenom učešću u šouu programu, te je istakao da se nikada do sada nisu razdvajali. "Ona ne zna u šta se upušta, samo želi da ostvari svoje snove… »
Marko Bulat progovorio pred ženin ulazak u zadrugu: Setio se majke koju je izgubio i dotakao državne novčane pomoći

Marko Bulat progovorio pred ženin ulazak u zadrugu: Setio se majke koju je izgubio i dotakao državne novčane pomoći

Mondo 03.01.2021
Iza njega je teška godina. Iza njega je teška godina. Supruga pevača Marka Bulata, Marija uselila se na imanje u Šimanovcima i postala ravnopravni učesnik Zadruge, a njen zadatak biće da raskrinka ostale učesnike jer mnoge poznaje od ranije! Marko… »
Ostao sam bez najbližih, ova godina je užasna! Bulat pred ženin ulazak u rijaliti progovorio o porodičnoj tragediji i…

Ostao sam bez najbližih, ova godina je užasna! Bulat pred ženin ulazak u rijaliti progovorio o porodičnoj tragediji i…

Kurir 03.01.2021
Supruga Marka Bulata - Marija postala je ravnopravni učesnik rijalitija "Zadruga", a neposredno pred njen ulazak, pevač je progovorio o detaljima iz svog života- Krajem godine sumiramo utiske, po čemu ćete vi pamtiti 2020. godinu? - Užasna neka… »
Marija Bulat ušla u Zadrugu: Zbog onoga što je prvo ispričala, "pale" su i suze! (foto, video)

Marija Bulat ušla u Zadrugu: Zbog onoga što je prvo ispričala, "pale" su i suze! (foto, video)

Mondo 03.01.2021
Supruga pevača Marka Bulata uselila se u Zadrugu! Supruga pevača Marka Bulata uselila se u Zadrugu! Marija Bulat, supruga pevača Marka Bulata, uselila se u Zadrugu u subotu uveče, dan nakon jezive tuče u rijalitiju. Njen zadatak biće da raskrinka… »
Bulatova supruga u zadruzi: "Ulazim kao žena i majka", a Dušica Jakovljević jedva obuzdala bujno poprsje

Bulatova supruga u zadruzi: "Ulazim kao žena i majka", a Dušica Jakovljević jedva obuzdala bujno poprsje

Blic 02.01.2021
Supruga pevača Marka Bulata, Marija Bulat, ušla je u "Zadrugu", a kako kaže neće ćutati i reći će sve što misli. - Marko je uz mene, podržava me. Sad je mnogo lakše, šest godina smo u braku - rekla je ona na samom početku. - Poznajem Ša… »

Vesti dana »