Povezane vesti

"Kako srce skupiti u dlanove kad puca u milion komadića?" Oproštajna poruka razredne nastradalih u vikendici smrti koja kida…

"Kako srce skupiti u dlanove kad puca u milion komadića?" Oproštajna poruka razredne nastradalih u vikendici smrti koja kida…

Blic 03.01.2021
Dirljivom porukom od tragično nastradalih mladih u Posušju oprostila se i Zorana Bešlić, razredni starešina pet žrtava - Mirele, Žane, Marije, Mije i Stipe. "Razredna, kod nas pada sneg. Autobus kasni. Nećemo stići na prvi." "Razredna, autobus se… »
Smrt je odnela 5 njenih učenika Dirljiv oproštaj razredne nastradalih u vikendici smrti: Doskoro su mi stizale njihove poruke

Smrt je odnela 5 njenih učenika Dirljiv oproštaj razredne nastradalih u vikendici smrti: Doskoro su mi stizale njihove poruke

Kurir 03.01.2021
Dirljivom porukom od tragično nastradalih mladih u Posušju oprostila se i Zorana Bešlić, razredna starešina pet žrtava - Mirele, Žane, Marije, Mije i Stipe. Dirljivi status objavila je na svom Fejsbuk profilu, a mi ga prenosimo u celosti… »
Razredna preminule dece se potresnim pismo oprostila od svojih đaka

Razredna preminule dece se potresnim pismo oprostila od svojih đaka

Alo 03.01.2021
Zorana Belešić, razredna petoro od osmoro mladih koji su preminuli u nezapamćenoj tragediji kod Posušja na dočeku Nove godine, oprostila se od njih dirljivim statusom na Fejsbuku. Bešlić je bila razrednica Mireli Rozo, Žani Pavković, Mariji… »
Snovi se raspukli kao baloni od sapunice: Oproštaj razredne od đaka koji su se ugušili u Posušju kida srce

Snovi se raspukli kao baloni od sapunice: Oproštaj razredne od đaka koji su se ugušili u Posušju kida srce

Večernje novosti 03.01.2021
ZORANA BEŠLIĆ, razredna petoro od osmoro mladih koji su preminuli u nezapamćenoj tragediji kod Posušja na dočeku Nove godine, oprostila se od njih dirljivim statusom na fejsbuku. Bešlić je bila razrednica Mireli Rozo, Žani Pavković, Mariji… »

Vesti dana »