Povezane vesti

Filip Đuričić na tribinama zbog kazne trenera!

Filip Đuričić na tribinama zbog kazne trenera!

Sportske.net 03.01.2021
Reprezentativac Srbije nije igrao danas. Sasuolo je danas doživeo veoma težak poraz od Atalante u Bergamu sa čak 5:1. Mnogi navijači zeleno-crnih su bili iznenađeni odsustvom reprezentativca Srbije Filipa Đuričića koji nije bio ni u protokolu… »
Trener Sasuola: Morao sam da kaznim Đuričića

Trener Sasuola: Morao sam da kaznim Đuričića

Nova 03.01.2021
Filip Đuričić nije bio u sastavu za utakmicu protiv Atalante, ali razlog nije bila povreda već kršenje klupske discipline. Sasuolo je poražen sa 5:1, a trener ovog kluba Roberto de Zerbi je potvrdio da je Đuričić utakmicu gledao sa tribina po… »
Srbin sklonjen iz tima: Trener ga poveo na utakmicu, pa ostavio na tribinama!

Srbin sklonjen iz tima: Trener ga poveo na utakmicu, pa ostavio na tribinama!

Hot sport 03.01.2021
Kazna za neprimerno ponašanje! U okviru 15. kola italijanske Serije A sastali su se Atalanta i Sasuolo. Ekipa iz Bergama je slavila ubedljivu pobedu nad direktnim konkurentom za plasman u Ligu šampiona rezultatom 5:1. Srpski reprezentativac, Filip… »
"Morao sam da ga kaznim kao da mi je sin": Otkriveno zašto reprezentativac Srbije nije igrao!

"Morao sam da ga kaznim kao da mi je sin": Otkriveno zašto reprezentativac Srbije nije igrao!

Mondo 03.01.2021
Morao je na "hlađenje". Morao je na "hlađenje". Sasuolo se nije dobro proveo u meču sa Atalantom. Tim iz Bergama je savladao ekipu Roberta De Zerbija 5:1, a sve je iznenadilo to što r eprezentativca Srbije Filipa Đuričića nije bilo ni na klupi… »
Đuričić naljutio trenera, za kaznu nije igrao u Bergamu

Đuričić naljutio trenera, za kaznu nije igrao u Bergamu

Mozzart sport 03.01.2021
„Loše se ponašao prema meni“, objasnio De Zerbi. Očajan dan za Sasuolo. Na gostovanju u Bergamu prošao je kao bos po trnju, Atalanta mu je do vrha napunila mrežu – 5:1. Ali, to nije jedina loša vest za navijače zeleno-belih. Meč sa Atalantom… »

Vesti dana »