Povezane vesti

Ana Sević sa naslednicom Senom uživa u novogodišnjoj atmosferi (VIDEO)

Ana Sević sa naslednicom Senom uživa u novogodišnjoj atmosferi (VIDEO)

Vesti online 04.01.2021
Pevačica Ana Sević porodila se početkom decembra 2020. godine i na svet donela devojčicu kojoj su ona i suprug Danijel Nedeljković dali ime Sena. Podsetimo, Ana sa bivšim suprugom Darkom Lazićem ima šestogodišnju naslednicu Lorenu koja se… »
Oči moje lepe: Tamara Đurić objavila prve slike tek rođene ćerke! (foto)

Oči moje lepe: Tamara Đurić objavila prve slike tek rođene ćerke! (foto)

Mondo 04.01.2021
Starleta je presrećna. Starleta je presrećna Tamara Đurić juče je na svet donela prvo dete, zdravu devojčicu kojoj su ona i njen partner dali ime Tamara. Starleta je van sebe od sreće, a već je objavila i prve slike svoje mezimice. "Oči moje… »
"Oči moje lepe": Tamara Đurić podelila prvu sliku ćerke, ne veruje šta je doživela

"Oči moje lepe": Tamara Đurić podelila prvu sliku ćerke, ne veruje šta je doživela

Blic 04.01.2021
Starleta Tamara Đurić se juče porodila i na svet donela zdravu devojčicu, kojoj su ona i partner dali ime - Tamara. Đurićeva se sad oglasila na svom Instagram profilu, pa po prvi put objavila fotografiju ćerkice. - Oči moje lepe - napisala je… »
Oglasila se posle porođaja: Tamara Đurić euforično: "Da sam znala da je osećaj ovakav..."

Oglasila se posle porođaja: Tamara Đurić euforično: "Da sam znala da je osećaj ovakav..."

Blic 03.01.2021
Rijaliti učesnica Tamara Đurić porodila se danas i na svet donela ćerku, kojoj će ona i njen partner Nikola dati ime - Tamara. Porođaj je prošao u najboljem redu, a Đurićeva je na svet donela zdravu devojčicu. Ona se sada oglasila, pa otkrila… »

Vesti dana »