Povezane vesti
Sela u Jablaničkom i Pčinjskom okrugu dobijaju brži internet
Jugmedia 04.01.2021
Ministarka trgovine, turizma i telekomunikacija u Vladi Republike Srbije Tatjana Matić izjavila je da bi radovi na uvođenju širokopojasnog interneta u ruralnim krajevima Srbije trebalo da počnu u toku 2021. godine, a u planu je da se u prvoj fazi uvede… »
Matić: U toku 2021. počinje uvođenje brzog interneta u ruralne krajeve
Niške vesti 04.01.2021
Matić je u izjavi agenciji Tanjug rekla da je planirano da se u prvoj fazi ta mreža uradi u 600 naselja i da pokrije 90.000 domaćinstava u najruralnijim mestima. Ona je objasnila da su u pitanju područja gde ne postoji komercijalni interes za uvođenje… »
Vesti dana »

Kako su se rastali Putin i Tramp? Pogledajte snimak iz prostorija vojne baze - Objavio ga je Kremlj (video)
Večernje novosti pre 1 satjoš 24 povezane

Počeo istorijski sastanak Trampa i Putina: Rukovanje na pisti, pa pregovori o Ukrajini
Danas pre 6 satijoš 10 povezanih

Putin i Tramp nastavili razgovore nakon prve, dvoipočasovne runde pregovora
Danas pre 5 satijoš 9 povezanih

Treći dan protesta širom Srbije (VIDEO, FOTO): Policija bacila suzavce, u Nemanjinoj zapaljeni kontejneri, u Nišu sukobi, policija evakuisala Karleušu iz Loznice
Danas pre 4 satijoš 6 povezanih

Dačić: I večeras narušavan javni red i mir, povređeno šest policajaca, privedeno 38 lica
Euronews pre 4 satijoš 4 povezane