Povezane vesti
Panika u EU: Došlo je do zagušenja u proizvodnji vakcina
Nova 04.01.2021
Evropska komisija ocenjuje da je EU suočena sa zagušenjem u proizvodnji vakcina protiv koronavirusa, ali odbacuje mogućnost da je sa njihove strane došlo do propusta kada je u pitranju nabavka odnosno sprovođenje vakcinacije u EU 27. Suočeni smo sa još… »
Evropska komisija: Proizvodnja vakcina nedovoljna
Dnevnik 04.01.2021
BRISEL: Evropska komisija ocenjuje da je EU suočena sa zagušenjem u proizvodnji vakcina protiv Kovid19, ali odbacuje mogućnost da je sa njihove strane došlo do propusta kada je u pitanju nabavka odnosno sprovođenje vakcinacije u EU 27. ”Suočeni smo sa… »
Vesti dana »

Odjeci sastanka Trampa i Putina – rukovanje bez odgovora, "crveni tepih za nasilnika" i očigledna pobeda Rusije
RTS pre 1 minutjoš 39 povezanih

Američki stelt bombarder B-2 preleće Putinu iznad glave! Novi snimak s Aljaske, ogromni avion stiže uz zaglušujuću buku, Tramp nije ovo uradio slučajno? (video)
Kurir pre 26 minutajoš 64 povezane

Košarkaški kadeti Srbije igraju za evropsku titulu: Na korak od zlatne istorije
Euronews pre 41 minutajoš 27 povezanih

Danas pretežno sunčano i sparno, na planinama popodne mogući pljuskovi
Glas Zapadne Srbije pre 41 minutajoš 22 povezane