Povezane vesti

Hrvatska: Na područjima pogođenim zemljotresom proglašeno "stanje katastrofe"

Hrvatska: Na područjima pogođenim zemljotresom proglašeno "stanje katastrofe"

Nova ekonomija 04.01.2021
Vlada Hrvatska je proglasila stanje katastrofe u Sisačko-moslovačkoj i Zagrebačkoj županiji, koje je u utorak pogodio snažan zemljotres, javio je HRT. Takođe je formiran i Štab koji će se baviti situacijom na ugroženom području. Na čelu tog… »
U Hrvatskoj proglašena katastrofa na području pogođenom zemljotresom

U Hrvatskoj proglašena katastrofa na području pogođenom zemljotresom

Radio 021 04.01.2021
Premijer Andrej Plenković rekao je danas da je Vlada Hrvatske odlučila da proglasi katastrofu na području Sisačko-moslavačke županije, kao i u delovima Zagrebačke i Karlovačke županije. Plenković je na sednici Vlade rekao da je tačno nedelju… »
Proglašena katastrofa na područjima pogođenim zemljotresom u centralnoj Hrvatskoj

Proglašena katastrofa na područjima pogođenim zemljotresom u centralnoj Hrvatskoj

Danas 04.01.2021
Vlada Hrvatske proglasila je danas katastrofu na područjima koje je prošlog utorka pogodio razoran zemljotres čiji je epicentar bio kod Petrinje. „Odlučili smo danas ne samo da proglasimo katastrofu na područjima Sisačko-moslavačke županije… »
Vlada Hrvatske proglasila stanje katastrofe u područjima najteže pogođenim zemljotresima

Vlada Hrvatske proglasila stanje katastrofe u područjima najteže pogođenim zemljotresima

Blic 04.01.2021
Hrvatska vlada je na današnjoj sednici proglasila stanje katastrofe u Sisačko-moslovačkoj i Zagrebačkoj županiji, koje je u utorak pogodio snažan zemljotres. Stanje katastrofe je proglasio premijer Andrej Plenković na osnovu informacijama o… »
Hrvatska proglasila katastrofu: Plenković poručio da niko neće ostati sam i zahvalio se državama na pomoći!

Hrvatska proglasila katastrofu: Plenković poručio da niko neće ostati sam i zahvalio se državama na pomoći!

Mondo 04.01.2021
"Mi proglašavamo katastrofu danas", poručeno je sa današnje sednice hrvatske vlade. "Mi proglašavamo katastrofu danas", poručeno je sa današnje sednice hrvatske vlade Premijer Hrvatske Andrej Plenković rekao je da hrvatska vlada proglašava… »
Vlada Hrvatske proglasila katastrofu

Vlada Hrvatske proglasila katastrofu

Nova 04.01.2021
Na početku današnje sednice Vlade Hrvatske, premijer Andrej Plenković proglasio je katastrofu i naglasio da niko neće ostati sam u ovoj teškoj situaciji koja je zadesila zemlju. Usvojen je i dnevni red. Vlada je minutom ćutanja odala počast za… »
Proglašeno stanje prirodne katastrofe u Hrvatskoj: Nanesena šteta utiče na normalno funkcionisanje života

Proglašeno stanje prirodne katastrofe u Hrvatskoj: Nanesena šteta utiče na normalno funkcionisanje života

Srbija danas 04.01.2021
Andrej Plenković najavio da će danas saopštiti javnosti šta je sve do sada preduzeto. Hrvatska vlada će proglasiti stanje prirodne katatrofe za dve županije pogođene razornim zemljotresom, koji je prouzrokovao ogromnu štetu, izjavio je danas… »

Vesti dana »