Povezane vesti

Srbija u najjačem sastavu: Novak predovdi ‘orlove’ na ATP kupu, stiže i Nadal

Srbija u najjačem sastavu: Novak predovdi ‘orlove’ na ATP kupu, stiže i Nadal

Hot sport 05.01.2021
Prvi teniser sveta Novak Đoković predvodiće reprezentaciju Srbije u odbrani trofeja na predstojećem ATP kupu u Melburnu. Ovaj turnir će se igrati po izmenjenom formatu, pošto je broj reprezentacija smanjen na 12 zbog pandemije korona virusa, a… »
‘Mesi? Tek sam došao’: Poketina po dolasku u PSŽ dočekala neugodna pitanja, a on odmah progovorio o dolasku zemljaka

‘Mesi? Tek sam došao’: Poketina po dolasku u PSŽ dočekala neugodna pitanja, a on odmah progovorio o dolasku zemljaka

Hot sport 05.01.2021
Pari Sen Žermen je danas predstavio novog trenera, Maurisija Poketina. Argentinski stručnjak će sutra debitovati protiv Sent Etjena, a na konferenciji nije dozvolio da ga poremete ‘teška’ novinarska pitanja. MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI LORENCO BRAUN… »
Ardijan Đokaj za hotsport: „Ja sam kao fudbaler doživeo da mi aplaudiraju navijači Zvezde! Milivoje Ćirković nas je…

Ardijan Đokaj za hotsport: „Ja sam kao fudbaler doživeo da mi aplaudiraju navijači Zvezde! Milivoje Ćirković nas je…

Hot sport 05.01.2021
Bivši igrač Crvene zvezde, Obilića, Budućnosti, čovek koji je u životu prošao sve, Ardijan Đokaj, pričao je o svom periodu u Majorci, utakmici i golu Strazburu, utakmici protiv Partizana, Milivoju Ćirkoviću i još o mnogim zanimljivim stvarima… »
Sjajna vest - Srbija sa Novakom brani titulu: Đoković igra za reprezentaciju!

Sjajna vest - Srbija sa Novakom brani titulu: Đoković igra za reprezentaciju!

Mondo 05.01.2021
Zvanično je! Zvanično je! Zvanično je - Srbija će braniti titulu na ATP Kupu u Melburnu od 1. do 5. februara sa Novakom Đokovićem u sastavu! Na turniru na kojem su prošle godine ostvarili spektakularan uspeh, naši teniseri će biti predvođeni… »
Kakva ekipa! Evo s kim Novak Đoković kreće u odbranu trofeja ATP kupa i ko će sve biti s druge strane mreže

Kakva ekipa! Evo s kim Novak Đoković kreće u odbranu trofeja ATP kupa i ko će sve biti s druge strane mreže

Sportal blic 05.01.2021
Nova teniska sezona je pred nama, njen početak biće vrlo, vrlo zanimljiv. će od prvog dana februara krenuti u odbranu prvog trofeja, a ATP Kup u Melburnu igraće s još tri sunarodnika. Uz Noleta, selekciju Srbije činiće i , i Nikola Čačić. Ovo je… »
Đoković i Nadal igraju na ATP kupu

Đoković i Nadal igraju na ATP kupu

Danas 05.01.2021
Prvi teniser sveta Novak Đoković predvodiće reprezentaciju Srbije u odbrani trofeja na predstojećem ATP kupu u Melburnu. ATP kup održaće se od 1. do 5. februara, po izmenjenom formatu, pošto je broj reprezentacija smanjen na 12 zbog pandemije… »
Đoković predvodi Srbiju u odbrani trofeja na ATP kupu

Đoković predvodi Srbiju u odbrani trofeja na ATP kupu

Dnevnik 05.01.2021
MELBURN: Najbolji teniser sveta Novak Đoković predvodiće tim Srbije u odbrani trofeja na ATP kupu u Melburnu, saopšteno je na sajtu takmičenja. Srpski tim, koji je prošle godine osvojio premijerno izdanje turnira u Sidneju pobedom u finalu protiv… »
Zvanično: Srbija sa Đokovićem brani tron na ATP kupu, Rafa predvodi Španiju

Zvanično: Srbija sa Đokovićem brani tron na ATP kupu, Rafa predvodi Španiju

Mozzart sport 05.01.2021
Za prestižni ekipni trofej boriće se 12 zemalja. Novak Đoković, svetski broj jedan, predvodiće reprezentaciju Srbije na prestižnom ATP kupu, koji će se održati u Melburnu uoči početka Australijan opena. ATP je zvanično potvrdio da će prve… »

Vesti dana »