Povezane vesti

Iskrena i bez dlake na jeziku: Goca prvi put o miljaninom detetu: Lena će sama odlučiti da li će upoznati polubrata!

Iskrena i bez dlake na jeziku: Goca prvi put o miljaninom detetu: Lena će sama odlučiti da li će upoznati polubrata!

Kurir 05.01.2021
Goca Tržan je srećna i zadovoljna ušla u Novu godinu jer nema finansijskih problema s obzirom na to da pevanje nije jedina profesija od koje živi. Ona u intervjuu za Kurir priča kako uspeva da sačuva brak sa 14 godina mlađim mužem Radomirom Rašom… »
Nije vreme da moja ćerka upozna brata: Goca Tržan o sinu Miljane Kulić i njegovom odnosu sa Lenom

Nije vreme da moja ćerka upozna brata: Goca Tržan o sinu Miljane Kulić i njegovom odnosu sa Lenom

Mondo 05.01.2021
Otkrila kada će moći da stupe u kontakt. Otkrila kada će moći da stupe u kontakt. Bivši muž Goce Tržan, Ivan Marinković, pored ćerke Lene koju je dobio sa pevačicom ima i sina Željka sa rijaliti takmičarkom Miljanom Kulić. Goca je sada… »
"Nije vreme da moja ćerka upozna brata" Goca Tržan progovorila o sinu Miljane Kulić, evo kad će Lena moći da stupi u…

"Nije vreme da moja ćerka upozna brata" Goca Tržan progovorila o sinu Miljane Kulić, evo kad će Lena moći da stupi u…

Blic 05.01.2021
Poznata pevačica Goca Tržan otvorila je dušu o ćerki Leni, ali i njenom polubratu Željku. Gocin nekadašnji muž i biološki otac ćerke Lene, Ivan Marinković, drugo dete dobio je sa Miljanom Kulić, učesnicom "Zadruge". - Lena ne treba da… »

Vesti dana »