Povezane vesti

Jirgen je u pravu, Junajted dobija više penala

Jirgen je u pravu, Junajted dobija više penala

N1 Info 05.01.2021
Posle poraza od Sautemptona u kom je po mišljenju Jirgena Klopa njegov Liverpul oštećen bar za jedan penal, nemački stručnjak je ispalio strelice u smeru Mančester Junajteda jednom svojom izjavom. Rekao je kako Junajted sigurno dobija više penala… »
Klop razočaran u sudije: ‘Igranje rukom je delovalo kao čist penal’

Klop razočaran u sudije: ‘Igranje rukom je delovalo kao čist penal’

Hot sport 05.01.2021
‘Čuo sam da je Mančester Junajted imao više penala za dve godine nego ja za pet i po godina’! Nemački stručnjak je veoma razočaran zbog sudijskih odluka u Premijer ligi Engleske. Jirgen Klop smatra da je njegov tim oštećen za jedanaesterac na… »
Klop je besan, ova izjava će izazvati buru na "ostrvu": Je l' sam ja kriv što Junajtedu svirate penale?

Klop je besan, ova izjava će izazvati buru na "ostrvu": Je l' sam ja kriv što Junajtedu svirate penale?

Mondo 05.01.2021
Jirgen Klop ima šta da kaže sudijama u Premijer ligi. Jirgen Klop ima šta da kaže sudijama u Premijer ligi. Liverpul je u velikoj krizi, a poraz od Sautemptona je to dokazao. Probali su sve igrači "redsa", na kraju je u 93. minutu i Alison ušao u 16… »
Klop nakon poraza o Junajtedu i penalima

Klop nakon poraza o Junajtedu i penalima

Mozzart sport 05.01.2021
"Mančester junajted je za dve godine imao više penala nego ja za pet i po godina" Fudbaleri Liverpula doživeli su poraz u 17. kolu Premijer lige. Bio je to treći vezani meč bez trijumfa za pulene Jirgena Klopa, posle remija sa VBA i Njukaslom kući… »

Vesti dana »