Povezane vesti

Mrka napustio kovid bolnicu Svi treba ovo da vide kako bi više pazili na sebe i najbliže: Situacija nije nimalo naivna

Mrka napustio kovid bolnicu Svi treba ovo da vide kako bi više pazili na sebe i najbliže: Situacija nije nimalo naivna

Kurir 05.01.2021
Milutin Mrkonjić, počasni predsednik Socijalističke partije Srbije, izašao je danas iz bolnice "Dragiša Mišović". - Izašao sam iz bolnice pre 20 minuta. Dobro se osećam. Nisam imao koronu, ali su me zadržali jer su mi pronašli ožiljke na… »
Mrkonjić izašao iz bolnice: Dobro se osećam

Mrkonjić izašao iz bolnice: Dobro se osećam

Nova 05.01.2021
Milutin Mrkonjić, počasni predsednik Socijalističke partije Srbije, izašao je danas iz bolnice "Dragiša Mišović", što je i potvrdio za Nova.rs. “Izašao sam iz bolnice pre 20 minuta. Dobro se osećam. Nisam imao koronu, ali su me zadržali jer… »
Mrkonjić izašao iz bolnice: Moja Ana pevaće za lekare

Mrkonjić izašao iz bolnice: Moja Ana pevaće za lekare

N1 Info 05.01.2021
Milutin Mrkonjić, počasni predsednik Socijalističke partije Srbije, izašao je danas iz bolnice "Dragiša Mišović", što je i potvrdio za Nova.rs. “Izašao sam iz bolnice pre 20 minuta. Dobro se osećam. Nisam imao koronu, ali su me zadržali jer… »
Milutin Mrkonjić Izašao iz bolnice: Moja Ana će pevati za lekare kada se za to steknu uslovi!

Milutin Mrkonjić Izašao iz bolnice: Moja Ana će pevati za lekare kada se za to steknu uslovi!

Mondo 05.01.2021
Milutin Mrkonjić je hospitalizovan 31. decembra usled povišene temperature. Milutin Mrkonjić je hospitalizovan 31. decembra usled povišene temperature Milutin Mrkonjić, počasni predsednik Socijalističke partije Srbije, izašao je danas iz bolnice… »

Vesti dana »