Povezane vesti

Prva slika Ane i mrke nakon izlaska iz bolnice: Zajedno čekamo Božić, ispunjena je moja jedina želja!

Prva slika Ane i mrke nakon izlaska iz bolnice: Zajedno čekamo Božić, ispunjena je moja jedina želja!

Mondo 05.01.2021
"Zajedno čekamo Badnjak i Božić", napisala je. "Zajedno čekamo Badnjak i Božić", napisala je. Dugogodišnji emotivni partner Ane Bekute, Milutin Mrkonjić, danas je pušten iz bolnice "Dragiša Mišović", u kojoj je bio smešten radi lakše upale… »
Mrka se vratio kući: Ana Bekuta presrećna

Mrka se vratio kući: Ana Bekuta presrećna

Nova 05.01.2021
Pevačica Ana Bekuta objavila je lepe vesti - njen partner Milutin Mrkonjić vratio se iz bolnice kući, jer mu se zdravstveno stanje poboljšalo. Bekuta je objavila njihovu zajedničku fotografiju na društvenoj mreži Instagram, na kojoj se vidi da je… »
Prva zajednička fotografija ane i mrke nakon što je izašao iz bolnice: Moja jedina i najveća novogodišnja želja je…

Prva zajednička fotografija ane i mrke nakon što je izašao iz bolnice: Moja jedina i najveća novogodišnja želja je…

Kurir 05.01.2021
Nakon što je Milutin Mrkonjić pušten iz bolnice, gde je pre nekoliko bio hospitalizovan zbog lakše upale pluća i visoke temperature, Ana je na svom Instagram profilu objavila prvu zajedničku fotografiju. "Mili moji, hvala na porukama podrške i… »
Prva mrkonjićeva fotografija nakon izlaska iz bolnice: Ana Bekuta objavila dirljiv status- Moja najveća želja je ostvarena…

Prva mrkonjićeva fotografija nakon izlaska iz bolnice: Ana Bekuta objavila dirljiv status- Moja najveća želja je ostvarena…

Večernje novosti 05.01.2021
MILUTIN Mrkonjić Mrka , dugogodišnji partner pevačice Ane Bekute pušten je iz bolnice nakon što je pre nekoliko bio hospitalizovan zbog lakše upale pluća i visoke temperature. Pevačica Ana Bekuta otkrila je za "Blic" da je se njen partner Milutin… »
Mrkonjić pušten iz bolnice: Hospitalizovan zbog upale pluća - svi testovi bili negativni

Mrkonjić pušten iz bolnice: Hospitalizovan zbog upale pluća - svi testovi bili negativni

Večernje novosti 05.01.2021
POČASNI predsednik SPS-a, Milutin Mrkonjić Mrka pre nekoliko dana je smešten u bolnicu "Dragiša Mišović", zbog lakše upale pluća i visoke temperature, a kako se saznaje danas je pušten kući. Naime, nakon što je Milutin smešten u bolnicu, Ana… »

Vesti dana »