Povezane vesti

Imunizacija se nastavlja: Vakcinisani zdravstveni radnici u kovid bolnici u Batajnici

Imunizacija se nastavlja: Vakcinisani zdravstveni radnici u kovid bolnici u Batajnici

Kurir 06.01.2021
Vakcinacija zdravstvenih radnika koji rade u kovid sistemu nastavljena je i danas, a na red su došli i zaposleni u novoj kovid bolnici Batajnica. Direktorka bolnice Tatjana Adžić Vukićević rekla da će biti vakcinisano između 70 i 100 zaposlenih, a… »
Nastavlja se vakcinacija zdravstvenih radnika: Đerlek najavljuje od petka vakcinaciju u 15 opštih bolnica u kovid sistemu…

Nastavlja se vakcinacija zdravstvenih radnika: Đerlek najavljuje od petka vakcinaciju u 15 opštih bolnica u kovid sistemu…

Blic 06.01.2021
Sa vakcinacijom zdravstvenih radnika nastavljeno je i danas, a vakcine su primili zaposleni u KBC Zemun, KCS, i u kovid bolnici u Batajnici. Ovim tempom se nastavlja, najavio je državni sekretar u Ministarstvu zdravlja, Mirsad Đerlek, te je, kako je… »
Dačić primio rusku vakcinu: Počela vakcinacija Sputnjikom V

Dačić primio rusku vakcinu: Počela vakcinacija Sputnjikom V

Blic 06.01.2021
Predsednik Narodne skupštine Srbije i lider SPS-a Ivica Dačić primio je danas na Institutu za virusologiju, vakcine i serume "Torlak" rusku vakcinu protiv korona virusa, "Sputnjik V". Pored Dačića, danas se vakcinišu i ministar unutrašnjih poslova… »
Prvi Srbi koji su primili rusku vakcinu: Dačić i Vulin se vakcinisali na institutu "Torlak"

Prvi Srbi koji su primili rusku vakcinu: Dačić i Vulin se vakcinisali na institutu "Torlak"

Mondo 06.01.2021
U Srbiji je danas počela vakcinacija ruskom vakcinom "Sputnjik V" protiv korona virusa. U Srbiji je danas počela vakcinacija ruskom vakcinom "Sputnjik V" protiv korona virusa. Predsednik Skupštine Srbije Ivica Dačić i ministar unutrašnjih poslova… »
Primili Sputnjik V: Dačić, Vulin i Đerlek se vakcinisali na Torlaku (foto)

Primili Sputnjik V: Dačić, Vulin i Đerlek se vakcinisali na Torlaku (foto)

Večernje novosti 06.01.2021
PREDSEDNIK Skupštine Srbije Ivica Dačić i ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin danas su na Institutu Torlak primili vakcinu Sputnjik V. Pored njih dvojice, danas je cepivo primio i državni sekretar u Ministarstvu zdravlja Srbije Mirsad… »
Prvi u Srbiji: Evo koji će političar sutra da primi vakcinu Sputnjik V "Kada me već optužuju da sam proruski čovek..."

Prvi u Srbiji: Evo koji će političar sutra da primi vakcinu Sputnjik V "Kada me već optužuju da sam proruski čovek..."

Blic 05.01.2021
Predsednik Skupštine Srbije Ivica Dačić sutra u 11 časova primiće rusku vakcinu "Sputnjik V" na Torlaku. Pored Dačića, vakcine će primiti i Marija Gnjatović iz Instituta za primenu nuklearne energije i direktorka Zavoda za biocide i medicinsku… »
Oni koji su uveče u noćnim klubovima, za sedam dana završe u bolnici: Đerlek o kolegama koje su izgubile bitku sa koronom i…

Oni koji su uveče u noćnim klubovima, za sedam dana završe u bolnici: Đerlek o kolegama koje su izgubile bitku sa koronom i…

Večernje novosti 05.01.2021
DANAS smo izgubili dva divna čoveka, lekara, borca koja su već osam meseci u kovid sistemu. Danas je težak dan za zdravstveni sistem Republike Srbije. Mislim da je dovoljno da to kažemo i da budemo jasni koliko je korona opasna pošast koja nas je… »
Novosti saznaju: Dačić prvi zvaničnik Srbije koji će primiti rusku vakcinu

Novosti saznaju: Dačić prvi zvaničnik Srbije koji će primiti rusku vakcinu

Večernje novosti 05.01.2021
PREDSEDNIK Skupštine Srbije Ivica Dačić sutra u 11 časova primiće rusku vakcinu "Sputnjik V" na Torlaku , saznaju "Novosti". Kako su "Novosti" objavile do kraja januara stići će 500.000 doza ove vakcine. Podsetimo, Fajzerovu vakcinu primile su… »

Vesti dana »