Povezane vesti

Vučić: Srećno Badnje veče iz veličanstvenog Hilandara

Vučić: Srećno Badnje veče iz veličanstvenog Hilandara

Politika 06.01.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je „nemoguće objasniti šta osećate na Svetoj gori u trenucima dok se približavate Hilandaru. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poželeo je putem Instagrama srećno Badnje veče iz, kako je naveo… »
Vučić: Radujem se poseti našoj najvažnijoj svetinji

Vučić: Radujem se poseti našoj najvažnijoj svetinji

Politika 06.01.2021
URANOPOLIS – Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izrazio je, pred polazak brodom na Hilandar, radost što će imati priliku da poseti duhovni centar i našu najvažniju svetinju. „Kratak odmor pred dolazak na brod, u Uranopolisu. Imam ogromnu tremu… »
Predsednik Vučić uskoro na Svetoj Gori: Pred dolazak na Hilandar otkrio kako se oseća (foto)

Predsednik Vučić uskoro na Svetoj Gori: Pred dolazak na Hilandar otkrio kako se oseća (foto)

Srbija danas 06.01.2021
Predsednik Aleksandar Vučić uskoro stiže na Svetu Goru. Predsednik Srbije će Božić provesti na Svetoj Gori, u manastiru Hilandar, a na svom instagram profilu objavio je fotografiju iz Grčke, pre ulaska na brod koji će ga odvesti do Atosa… »
Vučić: Srećno Badnje veče iz veličanstvenog Hilandara

Vučić: Srećno Badnje veče iz veličanstvenog Hilandara

RTS 06.01.2021
Predsednik Aleksandar Vučić Badnje veče provodi u manastiru Hilandar, na Svetoj Gori, u znaku poštovanja i retkih počasti sa kojima je dočekan popodne u najvažnijoj srpskoj svetinji. Vučića su, na dolasku, ispred manastira dočekali iguman… »
Vučić stigao na Svetu goru, dočekalo ga sveštenstvo Hilandara

Vučić stigao na Svetu goru, dočekalo ga sveštenstvo Hilandara

N1 Info 06.01.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić stigao je u sredu uveče na Svetu Goru, gde ga je dočekalo sveštenstvo manastira Hilandar. „Srećno Badnje veče iz veličanstvenog Hilandara! Upravo sam završio večeru na Badnje veče sa igumanom Metodijem i… »
Vučić na Svetoj Gori: Topao doček i divno gostoprimstvo

Vučić na Svetoj Gori: Topao doček i divno gostoprimstvo

RTS 06.01.2021
Predsednik Aleksandar Vučić stigao je na Svetu Goru gde ga je dočekalo sveštenstvo manastira Hilandar. "Nadomak svetinje. Nemoguće je objasniti šta osećate na Svetoj Gori i u trenucima kada se približavate Hilandaru. Posebno zahvalan manastirskoj… »
Srećno Badnje veče: Vučić sa Hilandara poslao čestitku građanima Srbije!

Srećno Badnje veče: Vučić sa Hilandara poslao čestitku građanima Srbije!

Kurir 06.01.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić na Instagram profilu objavio je fotografiju sa Hilandara i čestitao svim vernicima Badnje veče. "Srećno Badnje veče!", napisao je predsednik uz fotografiju. Погледајте ову објаву у… »
Vučić Badnje veče provodi u Hilandaru, prva zvanična poseta u dve decenije

Vučić Badnje veče provodi u Hilandaru, prva zvanična poseta u dve decenije

N1 Info 06.01.2021
Predsednik Aleksandar Vučić Badnje veče provodi u Hilandaru na Svetoj gori i to je prva zvanična predsednička poseta tom srpskom manastiru u poslednje dve decenije. Vučić na ovaj način produbljuje saradnju sa SPC smatra istoričar Aleksandar… »
Vučić: Radujem se poseti našoj najvažnijoj svetinji

Vučić: Radujem se poseti našoj najvažnijoj svetinji

Danas 06.01.2021
Kratak odmor pred dolazak na brod u Uranopolisu, imam ogromnu tremu, ali sam i posebno radostan što ću za nekih sat vremena imati priliku da posetim duhovni centar i našu najvažniju svetinju, manastir Hilandar na Svetoj gori, poručio je danas… »
Vučić pred put na Svetu goru: Imam ogromnu temu

Vučić pred put na Svetu goru: Imam ogromnu temu

Nova 06.01.2021
Predsednik Aleksandar Vučić objavio je na svom Instagram profilu "Budućnost Srbije" fotografiju pred ukrcavanje na brod za Svetu goru. “Kratak odmor pred dolazak na brod, u Uranopolisu. Imam ogromnu tremu, ali sam i posebno radostan što ću za nekih… »
Vučić danas stiže na Hilandar: Predsednik Srbije za Božić na Svetoj gori

Vučić danas stiže na Hilandar: Predsednik Srbije za Božić na Svetoj gori

Mondo 06.01.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić potvrdio je da će Badnji dan i Božić provesti na Hilandaru. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić potvrdio je da će Badnji dan i Božić provesti na Hilandaru. "Idem, i verujem da ću imati čast i priliku da… »
Vučić danas i sutra na Hilandaru

Vučić danas i sutra na Hilandaru

Nova 06.01.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić potvrdio je da će Badnji dan i Božić provesti na Hilandaru. “Idem sutra, i verujem da ću imati čast i priliku da razgovaram sa igumanom manastira Hilandar Metodijem”, rekao je Vučić novinarima u utorak u… »

Vesti dana »