Povezane vesti

Darko Lazić: Teško mi pada što praznike provodim bez oca, ali moram biti jak

Darko Lazić: Teško mi pada što praznike provodim bez oca, ali moram biti jak

Vesti online 06.01.2021
Darko Lazić sahranio je oca, Milana, sredinom decembra prošle godine, a pevač se ubrzo vratio uobičajenom načinu života – snima emisije, igra se sa sinom, peva, što su mu pojedini zamerili, međutim on za njih ima oštar odgovor. – Nije mi… »
DARKO LAZIĆ pravi domaćin! Pevač obeležava prvi Badnji dan bez oca, ne krije koliko mu je Teško, ali poštuje običaje…

DARKO LAZIĆ pravi domaćin! Pevač obeležava prvi Badnji dan bez oca, ne krije koliko mu je Teško, ali poštuje običaje…

Kurir 06.01.2021
Pevač Darko Lazić priznao je da mu je teško što provodi praznike bez oca Milana, koji je nedavno preminuo. Ipak, on je ispoštovao običaje, te je otišao sa prijateljima po badnjak. Naime, Lazić je objavio nekoliko fotografija na svom Instagramu na… »
"Teško mi je što praznike provodim bez oca, samo ja znam kako mi je!" Darka Lazića napali što peva, on žestoko odbrusio

"Teško mi je što praznike provodim bez oca, samo ja znam kako mi je!" Darka Lazića napali što peva, on žestoko odbrusio

Blic 06.01.2021
Pevač Darko Lazić ove godine prvi put će dočekati Božić bez oca Milana, koji je preminuo pre mesec dana. Darko priznaje da mu je veoma teško zbog toga, jer je otac bio stub porodice. - Teško mi pada što praznike provodim bez oca, ali šta da se… »
Teško mi pada što praznike provodim bez oca, samo ja znam kako mi je! Darku zamerali što se veseli, a on je sada ovako…

Teško mi pada što praznike provodim bez oca, samo ja znam kako mi je! Darku zamerali što se veseli, a on je sada ovako…

Kurir 06.01.2021
Pevač Darko Lazić nedavno doživeo je veliki porodični gubitak kada mu je otac Milan preminuo. Porodica Lazić će ove godine prvi put dočekati praznike bez Milana, a pevač sada ističe da mu najteže pada to što če Badnje veče i Božić dočekati… »

Vesti dana »