Povezane vesti

Starleta iz bolnice izašla na Badnji dan i otkrila koliko joj se život promenio nakon porođaja

Starleta iz bolnice izašla na Badnji dan i otkrila koliko joj se život promenio nakon porođaja

Vesti online 06.01.2021
Đurićeva je pre par dana na svet donela devojčicu kojoj će dati ime Tamara. Nekadašnja učesnica domaćih rijalitija, Tamara Đurić, porodila se pre par dana i na sve donela ćerkicu kojoj je dala ime Tamara. Ponosna majka nakon što je izašla iz… »
Bajkovit kutak za ćerkicu! Tamara Đurić pokazala kako izgleda soba za naslednicu, prizor oduševio mnoge! (foto)

Bajkovit kutak za ćerkicu! Tamara Đurić pokazala kako izgleda soba za naslednicu, prizor oduševio mnoge! (foto)

Kurir 06.01.2021
Starleta Tamara Đurić i njen partner Nikola su pre samo tri dana dobili ćerkicu kojoj su dali ime Tamara. Starleta je sada na svom Instagram profilu objavila fotografiju kako izgleda kutak za njenu naslednicu, pa oduševila mnoge. Podsetimo, Tamara… »
Tek što se porodila, a već izgleda brutalno dobro: Tamara podelila emotivni video iz kreveta i pokazala zavidnu liniju!

Tek što se porodila, a već izgleda brutalno dobro: Tamara podelila emotivni video iz kreveta i pokazala zavidnu liniju!

Mondo 06.01.2021
Izašla iz bolnice, kao da nikada nije bila trudna! Izašla iz bolnice, kao da nikada nije bila trudna! Tamara Đurić porodila se pre samo tri dana i na svet donela prvo dete, zdravu devojčicu kojoj su ona i njen verenik Nikola Kačarević dali ime… »
Ko je verenik tamare Đurić: Dugo ga je krila od očiju javnosti, a onda je javni poljubac pao ispred porodilišta! (foto)

Ko je verenik tamare Đurić: Dugo ga je krila od očiju javnosti, a onda je javni poljubac pao ispred porodilišta! (foto)

Mondo 06.01.2021
Pre nekoliko nedelja ga je prvi put pokazala. Pre nekoliko nedelja ga je prvi put pokazala. Tamara Đurić porodila se pre samo tri dana i na svet devojčicu kojoj su ona i njen verenik Nikola Kačarević dali ime Tamara, a starleta je ubrzo nakon… »
Ko je verenik tamare Đurić? Zakazali svadbu, poslali pozivnice a onda sve otkazali! Ovo su uradili kad je izašla iz…

Ko je verenik tamare Đurić? Zakazali svadbu, poslali pozivnice a onda sve otkazali! Ovo su uradili kad je izašla iz…

Kurir 06.01.2021
Tamara Đurić danas je izašla iz porodilišta, a po ćerkicu i nju došao je njen izabranik Nikola kog je dugo krila od očiju javnosti. Ko je ljubav njenog života Tamara je odlučila javnosti da pokaže pre samo nekoliko nedelja. Po izlasku iz… »
"Zbunjena sam,: ne znam kako ću se snaći u ulozi majke" Starleta iz bolnice izašla na Badnji dan: "Moj život će se sada…

"Zbunjena sam,: ne znam kako ću se snaći u ulozi majke" Starleta iz bolnice izašla na Badnji dan: "Moj život će se sada…

Blic 06.01.2021
Tamara Đurić porodila se pre nekoliko dana, a danas na Badnji dan je izašla iz porodilišta. Đurićeva je dobila ćerkicu, a još pre nekoliko meseci ona je u javnosti otkrila da će naslednica nositi njeno ime. Takođe, Tamara je dugo krila i svog… »

Vesti dana »