Povezane vesti

Božić na ulicama Beograda – trubači spremni, ali publike manje nego za doček

Božić na ulicama Beograda – trubači spremni, ali publike manje nego za doček

N1 Info 07.01.2021
Slike sa beogradskih ulica - trubači spremni, ali publike manje nego za Novu godinu. Nešto praznije ulice Beograda za Božić su razlog za optimizam, poručuju epidemiolozi. „Mislim da je i sam doček Nove godine, to jest, to što ga nije bilo u… »
"Mere ćemo morati da imamo sve do septembra" Doktori Kon i Tiodorović o tome šta nas čeka i da li nam sledi novi pik korone

"Mere ćemo morati da imamo sve do septembra" Doktori Kon i Tiodorović o tome šta nas čeka i da li nam sledi novi pik korone

Pravda 07.01.2021
Da li ćemo imati još jedan pik, ili smirivanje, zavisi isključivo od toga kako smo se ponašali tokom praznika, dočeka Nove godine, ali i kako ćemo se ponašati tokom proslave Božića, ističu naši lekari. Iako nismo imali zabranu kretanja… »
Kon: Porast broja obolelih posle Božića

Kon: Porast broja obolelih posle Božića

Radio 021 07.01.2021
Epidemiolog i član Kriznog štaba Predrag Kon izjavio je danas da se može očekivati da posle Božića dođe do blagog porasta broja obolelih od korone. "Mislim da je i sam doček Nove godine, to jest to što ga nije bilo u organizovanom smislu, znatno… »
"Mere ćemo morati da imamo sve do septembra": Doktori Kon i Tiodorović o tome šta nas čeka i da li nam sledi novi pik…

"Mere ćemo morati da imamo sve do septembra": Doktori Kon i Tiodorović o tome šta nas čeka i da li nam sledi novi pik…

Blic 07.01.2021
Da li ćemo imati još jedan pik, ili smirivanje, zavisi isključivo od toga kako smo se ponašali tokom praznika, dočeka Nove godine, ali i kako ćemo se ponašati tokom proslave Božića, ističu naši lekari. Iako nismo imali zabranu kretanja… »

Vesti dana »