Povezane vesti
Gujon za RTS: Siguran sam da ćemo zajedno prevazići situaciju nakon zemljotresa u Hrvatskoj
RTS 07.01.2021
Vršilac dužnosti direktora Uprave za saradnju s dijasporom i Srbima u regionu Ministarstva spoljnih poslova, koji je od juče u poseti Hrvatskoj kaže za RTS da je u kontaktu sa ljudima na terenu u toj zemlji nakon razornog zemljotresa i da je siguran da… »
Gujon sa Srbima iz Hrvatske za Badnji dan i Božić: Vi ste dokaz dostojanstvenog čuvanja ognjišta (foto)
Blic 06.01.2021
V.d. direktora Uprave za saradnju s dijasporom i Srbima u regionu Arno Gujon i narodni poslanik Sanja Lakić, borave danas i sutra u službenoj poseti Osječko-baranjskoj županiji u Hrvatskoj. Kako je saopšteno, jutros su Gujon i Lakić stigli u Dalj… »
Vesti dana »

Ukrajina se bori protiv stranih plaćenika dok Rusija razmatra prekid udara pred američkim ultimatumom i SAD pojačavaju pritisak
Naslovi.ai pre 35 minutajoš 35 povezanih

Srpkinja se udavila na Lefkadi Tragedija u Grčkoj: Pokušali da je reanimiraju, ali nisu uspeli da je spasu
Kurir pre 2 satajoš 21 povezana

Dinamo Kijev izgubio, Zvezdi se smeši Kipar: Najmlađi tim Lige šampiona šokirao Ukrajince
Mondo pre 9 minutajoš 35 povezanih