Povezane vesti

Đorđić: Posle utakmice bio sam u blagom šoku

Đorđić: Posle utakmice bio sam u blagom šoku

N1 Info 07.01.2021
bija je ostvarila veliku pobedu protiv Francuske, a o rukometašima se, posle dužeg vremena, priča u pozitivnom svetlu. Jedan od najboljih u Zrenjaninu bio je Petar Đorđić, koji nije krio ni zadovoljstvo, ali ni blago iznenađenje ovako dobrim… »
Đorđić: Protiv Francuza smo pokazali naše pravo lice

Đorđić: Protiv Francuza smo pokazali naše pravo lice

Nova 07.01.2021
Posle samo osam dana rada sa novim selektorom Tonijem Đeronom uspeli smo da stvorimo novu hemiju, pobedimo Francusku i pokažemo naše pravo lice, rekao je srpski rukometaš Petar Đorđić. Srbija je pre dva dana na startu kvalifikacija za Evropsko… »
Đorđić: Protiv Francuza smo pokazali naše pravo lice

Đorđić: Protiv Francuza smo pokazali naše pravo lice

Sportski žurnal 07.01.2021
Srbija je pre dva dana na startu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo savladala Francusku u Zrenjaninu 27:24, što je prvi trijumf protiv „trikolora“ posle 20 godina. Posle samo osam dana rada sa novim selektorom Tonijem Đeronom uspeli smo da stvorimo… »
Bili smo u šoku, to su emocije koje i ne znaš da imaš: Đorđić prepričava osećaj rukometaša posle briljatnog trijumfa

Bili smo u šoku, to su emocije koje i ne znaš da imaš: Đorđić prepričava osećaj rukometaša posle briljatnog trijumfa

Mondo 07.01.2021
Pala je silna Francuska, igrač priznaje da je posle bio "prazan kao balon" Pala je silna Francuska, igrač priznaje da je posle bio "prazan kao balon" Srpski rukometaši su fenomenalno počeli 2021. godinu, fantastičnom pobedom nad velikim favoritom… »
Bio sam u blagom šoku i prazan kao balon: Ni Toni Đerona nije očekivao pobedu nad Francuzima

Bio sam u blagom šoku i prazan kao balon: Ni Toni Đerona nije očekivao pobedu nad Francuzima

Mozzart sport 07.01.2021
Petar Đorđić o sjajnom početku kvalifikacija za EP. Od Egipta do Zrenjanjina prošle su više od dve decenije. I desilo se. Pobedili smo rukometnu silu. U velikom stilu počela je naša reprezentacija kvalifikacije za Prvenstvo Evrope 2022, trijumfom… »
"Stajali smo kao tim": Reprezentativac Srbije otkrio recept pobede protiv viceprvaka Evrope

"Stajali smo kao tim": Reprezentativac Srbije otkrio recept pobede protiv viceprvaka Evrope

Sportal blic 07.01.2021
Sjajan početak 2021. godine za „Orlove“. Na debiju selektora Tonija Đerone, reprezentacija je slavila pobedu nad najuspešnijom nacijom u istoriji rukometa, Francuskom 27:24 (14:11). Trijumf u Zrenjaninu bila je prva pobeda nad „trikolorima“ od… »
Đerona posle senzacione pobede nad Francuskom: Veoma dobar prvi korak za Srbiju

Đerona posle senzacione pobede nad Francuskom: Veoma dobar prvi korak za Srbiju

Vesti online 07.01.2021
Selektor rukometne reprezentacije Srbije Toni Ðerona izjavio je sinoć, posle pobede nad Francuzima (27:24) na startu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo da je to veoma dobar početak, ali i da ima još mnogo utakmica da se igra. – Svaka čast momcima… »

Vesti dana »