Povezane vesti

Ovo su ubice naše dece: Voze divljački, često su i pijani! Vade se na razne stvari a voze "besne mašine"

Ovo su ubice naše dece: Voze divljački, često su i pijani! Vade se na razne stvari a voze "besne mašine"

Mondo 07.01.2021
Policija je otkrila profile vozača koji prave teške saobraćajne nesreće u Srbiji. Policija je otkrila profile vozača koji prave teške saobraćajne nesreće u Srbiji Često budu u teško alkoholisanom stanju, a u poslednje vreme je i mnogo njih pod… »
Da li su kazne za vozače ubice male

Da li su kazne za vozače ubice male

Nova 07.01.2021
Da li će i koliko godina zatvora dobiti Nemanja Stamenković (19) iz Beograda, koji je, kako se sumnja, pre nekoliko dana izazvao tešku saobraćajnu nesreću u Bulevaru Medijana u Nišu i usmrtio dvanaestogodišnjeg Andreja P. i četrdesetosmogodišnjeg… »
Danima divljao mercedesom pa se zakucao u zgradu u Somboru

Danima divljao mercedesom pa se zakucao u zgradu u Somboru

Nova 07.01.2021
Potresen strašnom tragedijom koja se 4. januara dogodila u Nišu, kada je vozač audija usmrtio dete (12) i Dejana Ilića (48), prethodno "divljajući" po gradu, redakciji našeg portala obratio se M. V., koji kaže da je samo dan kasnije moglo da dođe… »
Oni ubijaju našu decu i pešake u saobraćaju: Ovo je profil ubice za volanom: Ima do 25 godina, vozi audi ili BMW i koristi…

Oni ubijaju našu decu i pešake u saobraćaju: Ovo je profil ubice za volanom: Ima do 25 godina, vozi audi ili BMW i koristi…

Kurir 07.01.2021
Često budu u teško alkoholisanom stanju, a u poslednje vreme je i mnogo njih pod uticajem narkotika, kaže kapetan Aleksandar Radenković iz Uprave saobraćajne policije. Još jedna u nizu tragedija izazvanih bahatom vožnjom desila se 4. januara, kada… »
Više joj se ne živi! Izgubila i sina (12) i muža za 3 godine: Jeziva sudbina porodice Andreja kog je zgazio bahati…

Više joj se ne živi! Izgubila i sina (12) i muža za 3 godine: Jeziva sudbina porodice Andreja kog je zgazio bahati…

Kurir 07.01.2021
Nišlijka Aleksandra K., ostala je bez sina Andreja (12) i supruga u poslednje tri godine. Naime, njeg suprug, Andrejev otac, preminuo je pre tri godine u snu, a sada je ostala i bez sina, koji je nastradao na trotoaru kao žrtva bahatog vozača. Andreja… »
Tragična sudbina majke malog Andreja kog je ubio "audi smrti": Za 3 godine izgubila je dvoje najbližih

Tragična sudbina majke malog Andreja kog je ubio "audi smrti": Za 3 godine izgubila je dvoje najbližih

Mondo 07.01.2021
Tuga... Tuga... Nišlijka A. K., majka 12-ogodišnjeg Andreja koji je poginuo 4. januara u teškoj nesreći na Bulevaru Medijana, kada je na njega "audijem" naleteo Nemanja S. (19) iz Beograda, za tri godine doživela je dve teške porodična tragedije… »
"Dobrica moj i pametna glava, čekaj me: Zlato..." Potresne reči majke nastradalog Andreja iz Niša

"Dobrica moj i pametna glava, čekaj me: Zlato..." Potresne reči majke nastradalog Andreja iz Niša

Blic 07.01.2021
"Moja duša, moj život, mamino dete, dobrica moj i pametna glava, čekaj me zlato, živim samo da ponovo budemo zajedno". Ovim potresnim rečima na čitulji A. K., majka tragično nastradalog dečaka Andreja Prekljušaja (12) iz Niša, oprostila se od… »
Niš ne prestaje da žali žrtve smrtonosnog audija: Andrej (12) pokušavao da probudi iz sna umrlog oca, a sada ni njega nema…

Niš ne prestaje da žali žrtve smrtonosnog audija: Andrej (12) pokušavao da probudi iz sna umrlog oca, a sada ni njega nema…

Kurir 07.01.2021
Niš ne prestaje da žali za dvanaestogodišnjim Andrejem P. i Dejanom Ilićem ocem troje dece i poznatim sindikalistom koje je 4. januara oko 20.40 pokosio "audi" kojim je upravljao N.S.(19) iz Beograda. N.S. je uhapšen i branio se ćutanjem. U Niš je… »

Vesti dana »