Povezane vesti

Bekuta za Božić: Mrka je sad pod mojom dirigentskom varjačom

Bekuta za Božić: Mrka je sad pod mojom dirigentskom varjačom

Nova 07.01.2021
Malo je falilo da pevačica Ana Bekuta dočeka najradosniji hrišćanski praznik bez svog partnera, počasnog predsednika SPS-a Milutina Mrkonjića, koji je pet dana ležao u bolnici "Dragiša Mišović" zbog upale bešike i ožiljaka na plućima… »
Nikad srećniji ovog božića: Ana ne skida osmeh s lica, a pogledajte kako Mrka sada izgleda! (foto)

Nikad srećniji ovog božića: Ana ne skida osmeh s lica, a pogledajte kako Mrka sada izgleda! (foto)

Mondo 07.01.2021
"Godina za nama podsetila nas je šta je najvažnije..." "Godina za nama podsetila nas je šta je najvažnije..." Pevačica Ana Bekuta proslavlja Božić sa svojim dugogodišnjim emotivnim partnerom Milutinom Mrkonjićem, koji je pre dva dana izašao iz… »
"Umorna sam, brinem o Milutinu": Ana Bekuta o Mrkinom zdravlju, posnoj trpezi za Badnji dan i obavezama

"Umorna sam, brinem o Milutinu": Ana Bekuta o Mrkinom zdravlju, posnoj trpezi za Badnji dan i obavezama

Blic 06.01.2021
Poznata pevačica Ana Bekuta i njen dugogodišnji emotivni partner, političar Milutin Mrkonjić na samom kraju 2020. i početku 2021. godine razdvojili su se na nekoliko dana, budući da je on bio u bolnici zbog upale pluća i visoke temperature… »

Vesti dana »