Povezane vesti

“Hteo sam da je silujem, pa sam je zaklao da me ne prijavi”

“Hteo sam da je silujem, pa sam je zaklao da me ne prijavi”

Nova 08.01.2021
V. J. (37), rumunski državljanin, priznao je na saslušanju u Višem tužilaštvu u Požarevcu da je u noći između 4. i 5. januara pokušao da siluje Radinku Kostić (86) iz sela Rečice, a potom je ubio da ga, kako je rekao - "ne bi prijavila… »
Pokušao da siluje ženu, ona uzela nož: Otkriveni jezivi detalji zločina kod Požarevca, ubica priznao sve (video)

Pokušao da siluje ženu, ona uzela nož: Otkriveni jezivi detalji zločina kod Požarevca, ubica priznao sve (video)

Blic 07.01.2021
Virđinel J. (36) iz sela Kličevac kod Požarevca priznao je da je ubio Radinku Kostić (87) u njenoj kući u okolini Požarevca i njemu je određen pritvor do 30 dana, saznaje "Blic". Prema nezvaničnim informacijama, Virđinela J, inače srpski… »
Hteo da siluje staricu, ona dohvatila nož: Detalji stravičnog ubistva u Rečici, Rumun priznao zločin

Hteo da siluje staricu, ona dohvatila nož: Detalji stravičnog ubistva u Rečici, Rumun priznao zločin

Večernje novosti 07.01.2021
RUMUNSKI državljanin V. J. (37), priznao je na saslušanju u Višem tužilaštvu u Požarevcu da je u noći između 4. i 5. januara pokušao da siluje Radinku Kostić (86) iz sela Rečice. Osumnjičenom je određen pritvor, a tužilac je naložio… »

Vesti dana »