Povezane vesti

Ognjen Amidžić POZITIVAN na korona virus? Stigli REZULTATI testa!

Ognjen Amidžić POZITIVAN na korona virus? Stigli REZULTATI testa!

Svet & Skandal 08.01.2021
Voditelj Ognjen Amidžić primljen je u jednu beogradsku bolnicu gde je zbog poljuljanog zdravstvenog stanja testiran na korona virus. Ovim povodom kontaktirali smo poznatog voditelja koji nam je rekao da je negativan na korona virus i otkrio kako se sada… »
Ognjen Amidžić negativan na korona virus! Voditelj ima upalu pluća, a evo kako se oseća!

Ognjen Amidžić negativan na korona virus! Voditelj ima upalu pluća, a evo kako se oseća!

Kurir 08.01.2021
Voditelj Ognjen Amidžić je testiran na korona virus, dobro se oseća i negatvan je. "Ognjen Amidzic nije hitno primljen u bolnicu i negativan je na koronavirus. U pitanju je blaža upala pluća, a on se odlicno oseca", saopštio je njegov PR. Inače… »
Danijela Dimitrovska negativna na korona virus Nakon što je Ognjen Amidžić saznao da ima obostranu upalu pluća, testirala…

Danijela Dimitrovska negativna na korona virus Nakon što je Ognjen Amidžić saznao da ima obostranu upalu pluća, testirala…

Blic 08.01.2021
Danijela Dimitrvoska danas se testirala na korona virus, kako saznajemo negativna je na testu. Njen suprug, Ognjen Amidžić danas je saznao da ima blažu obostranu upalu pluća. Tom prilikom se i on testirao na koronu i saznao da je negativan. - Dobro se… »
Supruga ognjena amidžića dobila rezultate: Danijela testirana na koronu!

Supruga ognjena amidžića dobila rezultate: Danijela testirana na koronu!

Mondo 08.01.2021
Voditelj je smešten u bolnicu i oseća se dobro. Voditelj je smešten u bolnicu i oseća se dobro. Voditelj Ognjen Amidžić smešten je ranije u bolnicu zbog lakše upale pluća. Kako smo saznali, juče je otišao na pregled, a zadržan je u KBC-u… »
Stigli rezultati: Amidžićeva supruga testirana na koronu

Stigli rezultati: Amidžićeva supruga testirana na koronu

Nova 08.01.2021
Nakon hospitalizacije voditelja Ognjena Amidžića zbog obostrane upale pluća, njegova supruga manekenka Danijela Amidžić takođe je testirana je na koronu. Kako Nova.rs saznaje, Danijela Amidžić danas je testirana na koronu, a rezultat testa je… »
Ognjen AMIDžIĆ se oglasio iz bolnice: Evo kako se voditelj oseća

Ognjen AMIDžIĆ se oglasio iz bolnice: Evo kako se voditelj oseća

Večernje novosti 08.01.2021
VODITELj Ognjen Amidžić hospitalizovan je u KBC Bežanijska kosa, zbog blage upale pluća. Amidžić se oglasio iz bolničke postelje i otkrio kako se oseća. - Dobro se osećam. Primljen sam u bolnicu, jer lekari žele da isprate moje zdravstveno… »
Oglasio se Ognjen Amidžić iz bolnice: Dobro se osećam, lekari ispituju moje zdravstveno stanje

Oglasio se Ognjen Amidžić iz bolnice: Dobro se osećam, lekari ispituju moje zdravstveno stanje

Kurir 08.01.2021
Voditelj Ognjen Amidžić primljen je u bolnicu, dobro se oseća i nema korona virus. “Dobro se osećam. Primljen sam u bolnicu jer lekari žele da isprate moje zdravstveno stanje”, poručio je voditelj iz bolnice. Kako saznajemo, Ognjen Amidzic nije… »
Svi su bili na istom mestu i dobili iste simptome: Amidžić, Mrka i Lazetić negativni na koronu, a zaradili upalu pluća

Svi su bili na istom mestu i dobili iste simptome: Amidžić, Mrka i Lazetić negativni na koronu, a zaradili upalu pluća

Kurir 08.01.2021
Voditelj Ognjen Amidžić primljen je u KBC Bežanijska kosa zbog obostrane upale pluća, a sa istim oboljenjem nedavno su se borili političar Milutin Mrkonjić i nekadašnji fudbaler Nikola Lazetić, koji su pre nešto više od dve nedelje gostovali u… »
Amidžić za Nova.rs pošto je hospitalizovan zbog upale pluća

Amidžić za Nova.rs pošto je hospitalizovan zbog upale pluća

Nova 08.01.2021
Kako Nova.rs saznaje, voditelj Ognjen Amidžić hospitalizovan je u KBC Bežanijska kosa sa obostranom upalom pluća. Za naš portal, izjavio je da se oseća dobro. “Dobro se osećam. Primljen sam u bolnicu jer lekari žele da isprate moje zdravstveno… »
Voditelj hospitalizovan zbog upale pluća

Voditelj hospitalizovan zbog upale pluća

Vesti online 08.01.2021
Popularni voditelj Ognjen Amidžić primljen je u KBC Bežanijska kosa. Naime, Ognjen ima blažu obostranu upalu pluća i njegovo stanje nije ugroženo. Ovim povodom iz bolnice oglasio se i sam voditelj za “Blic”. – Dobro se osećam. Primljen sam u… »

Vesti dana »