Povezane vesti

Inicijativa: Mesečna naknada za porodice preminulih lekara

Inicijativa: Mesečna naknada za porodice preminulih lekara

Nova 08.01.2021
Sindikat lekara i farmaceuta podneo je Vladi Srbije inicijativu da se porodicama zdravstvenih radnika preminulih od posledica koronavirusa utvrdi pravo na nacionanu mesečnu naknadu, kao nagradu za zaslužne građane. Prema dosadašnjim podacima ovog… »
Inicijativa: Porodicama zdravstvenih radnika preminulim od korone dodeliti "nacionalne penzije"

Inicijativa: Porodicama zdravstvenih radnika preminulim od korone dodeliti "nacionalne penzije"

RTV 08.01.2021
BEOGRAD - Sindikat lekara i farmaceuta Srbije (SLFS) predao je danas Vladi Srbije inicijativu za dodelu nacionalne mesečne "post mortem" naknade zdravstvenim radnicima preminulim od posledica kovida-19 i njihovim porodicama, saopštio je taj sindikat… »
“Ljuta sam. Besna. Nemoćna”: Ispovest doktorke iz kovid zone

“Ljuta sam. Besna. Nemoćna”: Ispovest doktorke iz kovid zone

Nova 08.01.2021
Sve je više lekara koji očigledno više ne mogu da izdrže napor i tugu koju proživlajvaju zbog smrti kolega koji prečesto gube bitku sa koronom. Jedna od njih je doktorka Milena Stojanović hirurg u KBC "Dr Dragiša Mišović" koja od marta radi sa… »
Kon podelio status na Fejsbuku: Umrli su Neša i Rade, dajte sad što više negativnih komentara, pljujte još jače po nama!

Kon podelio status na Fejsbuku: Umrli su Neša i Rade, dajte sad što više negativnih komentara, pljujte još jače po nama!

Mondo 08.01.2021
U celosti i sa dozvolom prenosim status Milene Stojanović, člana moje porodice, zmaj-žene i hirurga u KBC "Dr Dragiša Mišović" koja od marta radi sa pacijentima obolelim od kovid 19. Slobodni ste da ga delite dalje. I treba, napisao je doktor Kon. U… »
Dobijeno od profesora Tiodorovića: Dr Kon na Fejsbuku podelio potresan status dr Milene! Slobodni ste da ga delite dalje, i…

Dobijeno od profesora Tiodorovića: Dr Kon na Fejsbuku podelio potresan status dr Milene! Slobodni ste da ga delite dalje, i…

Kurir 08.01.2021
Umrli su Neša i Rade. Ne. Meni je žao i NAMA koji radimo tu svaki dan što ih nismo spasli. A svi su oni samo jednog dana otišli na posao. Normalno - popili kafu, poljubili decu i otišli na posao, napisala je i dodajući da ih nema više, zauvek… »
Umrli su neša i rade: Potresna objava doktora Kona - Delite dalje

Umrli su neša i rade: Potresna objava doktora Kona - Delite dalje

Večernje novosti 08.01.2021
U CELOSTI i sa dozvolom prenosim status Milene Stojanović, člana moje porodice, zmaj-žene i hirurga u KBC "Dr Dragiša Mišović" koja od marta radi sa pacijentima obolelim od kovid 19. Slobodni ste da ga delite dalje. I treba, napisao je doktor Kon… »

Vesti dana »