Povezane vesti

Mladen Krstajić: ‘Jedva sam čekao da počnemo! Zaista sam srećan što sam došao u TSC’

Mladen Krstajić: ‘Jedva sam čekao da počnemo! Zaista sam srećan što sam došao u TSC’

Hot sport 08.01.2021
‘Atmosfera u klubu je odlična, što je najvažnije za dobar posao’. Saopštenje FK TSC Bačka Topola prenosimo u celosti. Ekipa TSC okupila se danas u Bačkoj Topoli na početku priprema za drugi deo sezone u Superligi, u kojoj imaju ambicije da… »
TSC počeo pripreme - Krstajić: U klubu je odlična atmosfera, to je najvažnije za dobar posao

TSC počeo pripreme - Krstajić: U klubu je odlična atmosfera, to je najvažnije za dobar posao

Sportski žurnal 08.01.2021
Fudbaleri TSC-a okupili su se u Bačkoj Topoli na početku priprema za drugi deo sezone u Super ligi Srbije. Novi šef stručnog štaba Mladen Krstajić, koji je 4. januara potpisao ugovor sa TSC-om, danas će održati prvi trening sa ekipom. Ekipa će u… »
Trener Inđije: Dimitrov je bio neophodan

Trener Inđije: Dimitrov je bio neophodan

Sportski žurnal 08.01.2021
Završen je odmor u Inđiji i sledi priprema za veliku borbu za opstanak u nastavku Super lige, pošto ove sezone čak šest timova ispada u niži rang. Izabranici Dejana Čelara su nakon kratke pauze se okupili 4. januara i šef stručnog štaba Sremaca… »
TSC počeo pripreme, krstajić je već srećan: Bivši selektor jedva dočekao prozivku u Bačkoj Topoli

TSC počeo pripreme, krstajić je već srećan: Bivši selektor jedva dočekao prozivku u Bačkoj Topoli

Mondo 08.01.2021
Novi trener TSC-a je spreman za posao koji predstoji. Novi trener TSC-a je spreman za posao koji predstoji. Posle predstavljanja novog trenera, na red je došao i početak priprema. Fudbaleri TSC-a započeli su u petak u Bačkoj Topoli pripreme za drugi… »

Vesti dana »