Povezane vesti

Novi momenti, svi hteli da smene Zimonjića?!

Novi momenti, svi hteli da smene Zimonjića?!

Sportske.net 09.01.2021
Promena selektora i način na koji je do nje došlo i dalje se komentariše u domaćoj javnosti. Mnogima i dalje nije jasno šta je to loše uradio Nenad Zimonjić na poziciji selektora našeg Dejvis kup tima, pa je izgubio poverenje igrača. I to ne samo… »
Oglasio se Krajinović: ‘Nisam razumeo Zimonjićevu reakciju?!’

Oglasio se Krajinović: ‘Nisam razumeo Zimonjićevu reakciju?!’

Hot sport 09.01.2021
Mnogo se prašine diglo nakon što je Nenad Zimonjić smenjen sa mesta selektora teniske reprezentacije Srbije, a evo šta na to kaže Filip Krajinović. Kako Filip kaže, to je sve bio dogovor između reprezentativaca, koji su smatrali da je tako… »
Krajinović: Svi smo hteli da smenimo Zimonjića, ništa lično

Krajinović: Svi smo hteli da smenimo Zimonjića, ništa lično

Nova 09.01.2021
Srpski teniser Filip Krajinović kaže da se ceo tim Srbije dogovorio o pitanju smene doskorašnjeg selektora Nenada Zimonjića, umesto koga je došao Viktor Troicki. Zimonjić je ostao ogorčen posle cele situacije, smatrajući da tako nešto nije… »
"Srećan sam zbog Viktora, ali..." Oglasio se Krajinović sa čudnom izjavom: Nisam razumeo Zimonjićevu reakciju

"Srećan sam zbog Viktora, ali..." Oglasio se Krajinović sa čudnom izjavom: Nisam razumeo Zimonjićevu reakciju

Sportal blic 09.01.2021
Srpski teniser dao je svoju viziju priče oko smene selektora. je nedavno smenjen sa mesta selektora teniske reprezentacije Srbije, a na njegovo mesto stigao je . Međutim, oko toga se podigla velika bura. posle je i , a sada se oglasio još jedan srpski… »
Krajinović o smeni Zimonjića: Ništa lično, svi mi igrači smo hteli isto...

Krajinović o smeni Zimonjića: Ništa lično, svi mi igrači smo hteli isto...

Sportski žurnal 09.01.2021
Nenad Zimonjić je nedavno smenjen sa mesta selektora Dejvis Kup reprezentacije Srbije, njegovu ulogu preuzeo je Viktor Troicki. Zašto ste smenili Nenada Zimonjića sa pozicije selektora? - Svi mi igrači smo hteli isto, ali nikome ništa loše nismo… »

Vesti dana »