Povezane vesti
Sara je 100 dana nosila istu haljinu: Posle toga ništa nije bilo isto - donela je odluku koja je sve šokirala!
Mondo 09.01.2021
Za nju se ne može reći da je poput drugih žena i da se žali da nema dovoljno garderobe... Za nju se ne može reći da je poput drugih žena i da se žali da nema dovoljno garderobe... Žena koja se zadovoljava samo jednim odevnim predmetom i nosi ga u skoro… »
Ova žena je 100 dana nosila istu haljinu! Sara otkrila razlog, a onda poručila: Neću više nikada kupovati novu odeću! Foto
Kurir 09.01.2021
Žena po imenu Sara Robins-Kolž kupila je običnu crnu haljinu dugih rukava, koju je odlučila da nosi u svim prilikama i da je gotovo ne skida. Naime, ona je počela da je nosi na posao, u šetnju, po kući, pa čak i u svečanim prilikma. View this post on… »
Vesti dana »
Poljoprivrednici danas blokiraju oko 80 puteva i raskrsnica u Srbiji
Beta pre 36 minutajoš 30 povezanih
Statistika: Nastavlja se drastičan pad broja živorođenih i porast broja umrlih
Beta pre 1 satjoš 17 povezanih
Trampovo obraćanje Kongresu: Vika, izbacivanja, hokejaši i najduži govor u istoriji
BBC News pre 2 satajoš 23 povezane
Danka Nešović, bivša direktorka Pete beogradske gimnazije, prelazi u Ministarstvo prosvete kao pomoćnik ministra
Blic pre 2 satajoš 9 povezanih
Vremenska prognoza za četvrtak, 26. februar: Sutra sunčano, temperatura do 14 stepeni
Beta pre 1 satjoš 24 povezane


